Wpis z mikrobloga

Mirki, nie kupujcie tego gówna led z całą elektroniką mieszczącą się w trzonku dostępnego w popularnych dyskontach ani też w internecie. Po zakupie mieszkania nieco ponad rok temu zamontowałem tego w całym mieszkaniu ok 15 szt. wszystkie jednakowe 7W 806lm popularnej firmy na P. Już wymienione zostało 50% z nich a te co świecą to tylko i wyłącznie dlatego że nie są zbyt często włączane. Wygląda na to że ta konstrukcja nie daje rady odprowadzić ciepła i momentalnie zabije to elektronikę. Pierwsze które padły zostały wymienione na innego producenta niepopularnej zielonej sieci, tego samego typu też zdążyły się spalić.

Możecie polecić jakieś wytrzymałe ledy 806lm? Już mam dosyć tego ciągłego wymieniania tych ledów.

#led
M.....e - Mirki, nie kupujcie tego gówna led z całą elektroniką mieszczącą się w trzo...

źródło: comment_1670835362AAuw2JhEHrUH6xhqfYdBNa.jpg

Pobierz
  • 13
Pewny jesteś że to wina przegrzewania się elektroniki? Ja mam sporo żarówek firmy na P i od kilku lat chyba żadna mi nie padła.


@CheSlaw: Ale na filamencie z elektroniką upakowaną w trzonku? Ja też mam klasyczne ledy tej firmy i świecą a te na filamencie max rok.
Ja mam Kanlux A60 XLED 10W 1520lm 2700K.

Używam od dwóch lat i żadna nie padła - mam 6szt. i wszystkie zamontowałem w mieszkaniu tego samego dnia.

Mam wersję mleczną, która ładnie łagodzi światło. Ale jest też klarowna jak na zdjęciu.
2700K - idealna barwa do mieszkania, przyjemna dla oka. Polecam.
1520lm - najmocniejsza jaką znalazłem. Lubię mieć dobrze doświetlone pomieszczenie.

Widzę, że w ofercie mają też 7W 810lm, więc powinny Ci
LodowkaWskazowka - Ja mam Kanlux A60 XLED 10W 1520lm 2700K.

Używam od dwóch lat i ...

źródło: comment_1670842064abyyK1BdZPO1vIhYE9HyRl.jpg

Pobierz