Wpis z mikrobloga

@Preacher123: ale nie winię KM za opóźnienia tylko za brak informacji. Nie oczekuję że pociągi nagle zaczną jeździć punktualnie jak w Japonii. Teraz jest to niewykonalne. Wykonalna jest za to transparentność. Niech od tego zaczną - żeby pasażer zawsze wiedział kiedy jego pociąg ruszy ze stacji.
@Laszl0: Kiedyś jechałem pociągiem, który zepsuł się w środku pola zimowym wieczorem. Było zimno i ciemno, bo w pociągu padła elektryka. Mieliśmy czekać aż zostanie podstawiony specjalny pociąg, który będzie nas holował. Po jakimś czasie poszedłem zapytać ile mniej więcej czasu będziemy czekać, na co konduktorka rzuciła "4 godziny, hehe". Wróciłem do przedziału i przekazałem wszystkim czego się dowiedziałem, na co wszyscy wstali i zaczęli wychodzić.

Szliśmy 20 minut w śniegu
@Laszl0: Standard dla KM Na 90% to był pociąg z poprzedniej godziny. Ten z komunikatu odstoi zapowiadane opóźnienie.
KM mają chyba najmniejszy priorytet na dworcach Warszawy gdy wszystkie są opóźnione. Jeśli jest komunikat o honorowaniu biletów to najlepiej dojechać SKM'ką najdalej w swoim kierunku i dopiero przesiadać się na KM Przynajmniej w kierunku Legionowa to się sprawdzało.
Wygląda na to że PKP weszło we współpracę ze służbami. To był test na inteligencję i spryt. Co co zostali w pociągu będą werbowani do ABW


@ery78: do ABW to zwerbowali tych co wyszli zanim komunikat skończył się w głośnikach ( ͡° ͜ʖ ͡°)