Wpis z mikrobloga

@dizel81: Ropuch tak się podniecił, że zapomniał o bobrach i wiewiórkach.
Generalnie jeden drugiemu liże.
Reklama książek.
Porady psychologiczne.
Pan o wyglądzie Izraelity, opowiada jaka Rosja jest bezpieczna.
W każdej minucie można jakiś smaczek i nieścisłości wyciągnąć.
Brak szacunku do widza, u Ropucha jak zwykle na odpierdziel, nagrywa wywiad, w tle dzieci mordy drą, zagłuszają ich odgłosy z budowy (aż tamten zwrócił uwagę Gapie).
Oczywiście przerwa na lufę musiała być.
Najprawdopodobniej
  • Odpowiedz
@dizel81: Dla porównania obejrzałem też jak był u Łysego.
Śliski facet, dopasowywuje się osoby z którą przebywa.
Matka na wsi ze wstydu pewnie musi opłotkami chodzić przez niego.
Rosja i Białoruś cudowne.
Im to chyba ruscy za to płacą. Zresztą facet wygląda wypisz, wymaluj jak ruski żyd z filmów.
Oprócz tego ich wszystkich łączy pogarda dla ludzi ciężko pracujących.
PS. Zauważyłem jeszcze jedną narrację, gołodupcy kreują jak to ciężko pracują dla
  • Odpowiedz
@Mmm1976: tutaj tekst z jego strony:

Z czego żyję?


Na etacie pracowałem 2 miesiące. To w sumie nawet nie był etat tylko staż. Nie jestem stworzony, by tyrać 8 godzin dziennie ze świadomością, że siła, wiedza, kreatywność, którą dysponuje szła na rozwój kogoś innego. Wolę zarobić mniej, jednak ze świadomością, że zaowocuje to w przyszłości. Dla pocieszenia jako twórca pracuję niekiedy po 15 godzin, jednak nie odczuwam tego drastycznie, gdyż robię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Rosja i Białoruś cudowne [...] Zresztą facet wygląda wypisz, wymaluj jak ruski żyd z filmów.

@Mmm1976: Jakimiuk jest prawosławnym (co nie raz powtarzał) z Siematycz, więc pewnie pochodzi ze spolonizowanej, białoruskiej rodziny podobnie jak #kononowicz Pewnie dlatego ma taką nie-polską urodę i uwielbienie do wschodu.
  • Odpowiedz
U kiszonkowca też wywiad z Polakiem czyli Tomkiem. Jacy oni są wtórni i nieudolni, nic nie potrafią innego wymyślić.

@dizel81: Gdyby te wywiady były jakieś oryginalne to nawet nie miałbym nic przeciwko ciągłym wywiadom z Polakami. Ale Gapa i Machaj zadają im takie głupie i nudne pytania z dupy, w ogóle nie przygotowywują się na te wywiady. Na wiele z tych pytań można samemu znaleźć odpowiedzi w internecie. Np. pamiętam jak
  • Odpowiedz