Wpis z mikrobloga

To jak to w końcu jest z tymi autkami? Współlokator nie otwiera, ja jak patrzę na te pudełka które od patrzenia się strzępią to się dziwię. Wiadomo, ultra rare th czy sth można odpuścić, ale zawykle mainy to chyba lekka przesada. Póki co mam 4 sztuki, wszystkie otwarte, jeden niestety z brakiem farby na fragmencie felgi.
Zapraszam do dyskusji, otwieracie?

#hotwheels #matchbox #resoraki
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StudentPiwniczak: wszystko zależy od człowieka. Jak bym miał dziecko to na bank bym otwierał albo kupował po dwa. Na te chwile wolę mieć je w kartoniku bo łatwiej je przechowywać.

Niektóre "serie" z mainow są naprawdę fajne. W tym roku dobra była "Then and Now", a na 2023 podoba mi się "The 80s". Zastanawiam się czy po prostu nie brać autek z danej serii a resztę olać.
@StudentPiwniczak:
Ja niektóre otwieram niektóre nie, niektóre to jeszcze kupuję po dwie sztuki. Na pewno pootwierałem autka z serii Mystery Models bo to żadna przyjemność jak siedzą w nieprzezroczystym worku

@ArniHell:
E, ja tam te serie mam w dupie, biorę tylko to co mi się podoba, a nie żeby zebrać całość. Aczkolwiek fakt faktem że ta seria 80s to zapowiada się wyjątkowo dobrze, są w niej modeliki które nie były