Wpis z mikrobloga

Moderacja w formie %-) Usunęła mój wpis, że mogę wysłać 47 zdjęć monitorka, mogę wysłać 100 zdjęć skrzyń z monitorkami i generalnie to mogę nawet wystawić fakturkę na te monitory %-). Żygam tym wykopem już :)
@sylwek2k: wszystkich 200 sztuk czy co ? %-) i czego numerem seryjnym ? matrycy? z tyłu nie ma żadnego numeru seryjnego i jak możesz po zdjęciu plastikowej obudowy z tyłu stwierdzić czy to jest kradzione czy nie ? Przecież to jakiś absurd :D. Mam tego 200 sztuk i mogę wystawić na to faktury. Ten typ jest chory psychicznie i nie wrzuciłem muz djecia tyłu tylko dlatego, że zwrócił się do mnie
Blahhblahh - @sylwek2k: wszystkich 200 sztuk czy co ? %-) i czego numerem seryjnym ? ...

źródło: comment_1670794774douG5qImQrmilqd9sDtFaJ.jpg

Pobierz
@sylwek2k: pracuje w firmie zajmującej się recyklingiem elektroniki i szukam różnych rynków zbytu, ale nie chce mi się użerać z jakimiś upośledzonymi wykopkami typu ten typ, którego dodatkowo rodzice nie nauczyli kultury
@sylwek2k: i takie miał podstawy, że na chamską odzywkę go olałem :D. Jutro się będę musiał tłumaczyć, że nie mam trzech nóg bo jakiś placek tak napisze czy o co tu chodzi? Nie widzisz absurdu i upośledzenia tego chamskiego dzieciaka ? Ale do kogo ja to piszę - do typa, który polajkował tamten wysryw tego czubka %-).

Rozumiem, że na olx jak coś nie ma zdjęć w 360 stopniach z każdej
@Niekumaty_: o to ze mam na sprzedaż kilkaset matryc LCD dotykowych na fvat ,pochodzących z recyklingu sprzętu w legalnie działającej firmie a typ z pierwszego posta jest upośledzony psychicznie i wczoraj mając rzut choroby zaczął pisać, ze jestem złodziejem bo po chamskiej odżywce „TYŁ” raczyłem kazać mu #!$%@? i nauczyć się kultury zamiast pokornie wykonać polecenie wrzucenia zdjęcia tylu monitorka ;). Czyli wykop in its finest. Typ jest srogo niestabilny psychicznie