Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zaczynały się protesty odnośnie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce to sporo tutaj krytykowałem, czasem trollowalem. Podstawą mojej krytyki było to, że baby mają wywalone na sprawy chłopskie i jak kiedyś przyjdzie taki moment, że chłopy będą potrzebować ich wsparcia to one się wyprą.
Sporo chłopów poszło z babami na te protesty, było wśród nich duża część cucków.

Dostawałem masę hejtu, wyzywania od przegrywów, inceli, mizoginów.

Teraz przyszedł czas na powiedzenie: sprawdzam.

Wygrałem, czereśniaki xD
Jak się teraz czujecie, gdy zostaliście koncertowo zbałamuceni przez baby? XD Pytam się głównie lewicowych chłopów, bo od zawsze narracja po waszej stronie była taka, że lewica w przeciwieństwie do konserw dba o wszystkich obywateli.

Albo był też wstawiony tutaj jakiś screen konserwatywki, że ona uważa, że chłop ma odbębnić wojsko, bo wtedy zmężnieje i lewica wykopowa ochoczo pisała "to jest wasza konserwatywka, do której wzdychacie" - sami przecież jesteście tacy sami XD A po drugie to ona napisała wszystko zgodnie z prawicowymi "naukami", więc nie rozumiem czemu tak się śmialiście z tego, skoro nie pokazała hipokryzji takiej jak wy pokazujecie

#bekazlewactwa #bekazwykopkow #obowiazkowecwiczeniawojskowe #4konserwy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6395f63d7a12ddf16483da82
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak zaczynały się protesty odnośnie...

źródło: comment_1670772555lpkXnWmupGohr1fjbuhUd9.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
skoro nie pokazała hipokryzji takiej jak wy pokazujecie


@AnonimoweMirkoWyznania: Anonku, synonimem lewicy jest hipokryzja. Będą ci mówili co chcesz usłyszeć a co im nie przeszkadza. Teraz zacznie się piepr&%#nie że to nie "cała lewica tak sondzi!"

Na prawicy masz jasno powiedziane, kobita rodzi, facet broni, podział obowiązków. Kobity nie rodzą? To co chłop ma bronić?
  • Odpowiedz
OP: @czescmampytanie: wszystko wyjdzie w praniu. To, że krytykują żukowską nie znaczy, że wyjdą na ulicę. A druga sprawa jest taka, że i tak wszyscy lewicowcy zagłosowali jednomyślnie

@qluch: tak, z tym się nie da nie zgodzić, że lewica to hipokryzja, ale trzeba poświęcić chwilę na lustrację ich działań. Bo, gdy człowiek kieruje się samymi ich hasłami to może pomyśleć, że chodzi im o wspólne dobro. Trzeba zmarnować trochę czasu na przyjrzenie im się, wejść w ich miejsca bytowania, poczytać co piszą między sobą.

@albo_wutka_albo_buk: juleczki to wiadomo, że są zakłamane, bo młode to to i durne. W głowie mają
  • Odpowiedz
OP:

Dziwnym trafem zawsze, gdy ktoś nazywa innych cuckami, beciakami itp to tym przegrywem jest.


Jak to nie ma najmniejszego znaczenia przy rozmowie. Jak jakiś homo napisze ci coś, z czym się nie zgadzasz to odpiszesz mu: "ty pedale"? I he he wygrałeś dyskusję, bo obraziłeś kogoś xD
  • Odpowiedz
NagiPlantator: Chyba sobie żartujesz. Gdy było zaostrzenie prawa aborcyjnego na wykopie był wylew szamba że Julki nie będą mogły już się skrobać co chwile itp. Wykopki wyśmiewały kobiety, były przeciwko nim. To właśnie kobiety mówiły żeby się do nich przyłączyć bo kiedyś przyjdą po was a wtedy już nikt was nie obroni. Gdybyście wy, mężczyźni pokazali wtedy solidarność z kobietami zamiast je wyśmiewać to teraz one byłyby razem z wami.
---
  • Odpowiedz
OP: NagiPlantator: co do tego, że było sporo krytycznych głosów zgodzę się, ale, że było to szambo? Była to zwyczajna prawda. Systematycznie spada dzietność w Polsce i nie wykręcajcie się tym, że odkąd pis zablokował aborcję to ludziom się odwidziało.

Gdybyście wy, mężczyźni pokazali wtedy solidarność z kobietami zamiast je wyśmiewać to teraz one byłyby razem z wami.


Gdyby babcia miała wąsy, to byłaby dziadkiem.
Nic takiego by się nie stało. Uważasz, że to przez to, że wykopki pisały prawdę o babach sprawiło, że lewica zagłosowała za przyjęciem
  • Odpowiedz
  • 16
czyli jak kobiety protestowaly, to miales to gdzieś i cie to smieszylo, a teraz gdy baby robia to w twoja strone, to czujesz sie urazony i wygrany? moze gdyby obie strony się zjednoczyly od razu, to w następnej sprawie byloby to samo? Bo w taki sposób, to nigdy nie dojdzie do porozumienia
  • Odpowiedz
OP:

Ale były jakieś protesty? Bo póki co nikt takowych nie zorganizował, a na protestach zwykle się widzi ile warta jest deklaratywność.


Protestów jeszcze nie było. Na razie widać, że baby okazały się z "dnia na dzień" konserwatywne xD
  • Odpowiedz
BezwzględnyEkolog: Jest mi dużo dużo bliżej do lewa niż do prawa (chociaż nie pod względami ekonomicznymi, absolutnie nie popieram rozdawnictwa na prawo i lewo). Jednoznacznie popierałem wszelkie ruchy proaborcyjne, marsze kobiet itd. Byłem, jestem i bede przeciwny powszechnemu poborowi - mimo, że dużym prawdopodobieństwem sprawa nie będzie mnie bezpośrednio dotyczyć bo mam kat D - i była to moja jedyna interakcja z wojskiem blisko 15 lat temu. Jak dziś pamiętam tego
  • Odpowiedz
OP: BezwzględnyEkolog: zgadzam się, że pewnie ulegam opinii krzykaczek, bo obracam się w wąskim gronie osób, a przesiaduję więcej w internecie. Nie uważam też, że wszystkie lewaczki chcą nas zgnoić, ale wydaje mi się, że te, które nie chcą są w zdecydowanej mniejszości.
Natomiast nie wydaje mi się żeby baby szczerze chciały pomagać chłopom. Z takiej zwykłej, ludzkiej dobroci.

xXx: to, że nie umiemy się zorganizować podyktowane jest tym, że nadal jest sporo osobników, którzy popierają "ćwiczenia", bo uważają, że to takie męskie itd. Chłopy nie potrafią się zorganizować, bo konkurują ze sobą o "męskość", którą wpajano im od dzieciństwa, że tylko pod taką postacią ją znają. Ja się wcale temu nie dziwię, że jest to ciężki temat, bo tutaj wiele przeświadczeń musiałoby runąć.
W dodatku wiele bab leci na mundurowych, więc oni chętnie poszliby żeby przypodobać się babom.
Ogólnie chłopy nie potrafią współpracować ze sobą tak, jak baby. To też jest podyktowane ewolucyjnie. Chłop zawsze był samotnikiem, baby się jednoczyły ze sobą. Chłop też sam musi "zapracować" na to żeby nazwano go mężczyzną. Babie wystarczy, że pojawią się drugo i trzeciorzędowe cechy płciowe, a już jest nazywana
  • Odpowiedz
ChłodnyŁobuz: Jedynym czereśniakiem jesteś ty nie rozumiejąc, że jesteśmy my, wszyscy, kobiety i mężczyźni vs rząd, banda złodziei dla których zarówno życie kobiet jak i mężczyzn jest gównem. A ty sobie chcesz urządzać wojenki między płciami i cieszysz się z 'wygranej'? Chłopie ocknij się i zacznij swoją energię kierować w produktywną stronę. Przez takie miernoty żyjemy w tym chlewie a ci co go tworzą są bezkarni.
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz