Wpis z mikrobloga

@andref7: @zdrajczyciel:

Te pomysly z busem bez szyb to kompletnie samobojczy ruch i nie mam pojecia czemu sie tak upiera, mam nadzieje ze centrala w Sosnowcu przemowi mu do rozumu

Pisalem mu kiedys w komentarzach aby zakleil szyby ciemnymi worami na smieci i sprawdzil w co sie pakuje - nic
Linkowalem mu w komentarzach kanal japonczyka co czasem nocuje w osobowce i ma takie dopasowane maty szczelnie zaslaniajace okna na
@andref7: @DryfWiatrowZachodnich: jeżeli ciemne szyby mu nie zapewniają wystarczającego komfortu psychicznego to zawsze jest okleina lustra weneckiego. Ty widzisz wszystko ale Ciebie nie widzi nikt. Jak kupił blaszaka tego bitego i mówił, że okien nie będzie to ktoś wrzucał tutaj wycinek z jakiegoś filmu gdzie mówił, że bez okien to on by nie umiał bo by się stresował, że ktoś mu łazi czy coś takiego. Nie chcę mówić, że na
Jak kupił blaszaka tego bitego i mówił, że okien nie będzie to ktoś wrzucał tutaj wycinek z jakiegoś filmu gdzie mówił, że bez okien to on by nie umiał bo by się stresował, że ktoś mu łazi czy coś takiego.


@Kamilek2323: zacznijmy od tego ze on pare miesiecy czy tez rok temu mowil ze okna to zlo, a jednoczesnie... https://youtu.be/UUlWr_TZ1T4?t=585

Okrelina lustra weneckiego tez by nie dala rady, bo by sie
@DryfWiatrowZachodnich: ale poza zasłonkami ma jeszcze ciemne szyby także tam nic nie widać co najwyżej może światła trochę przepuszczać ale wątpię aby było tego na tyle, że widać Odyna co robi w środku aczkolwiek mogę się mylić. Sam miałem w samochodzie ciemne szyby robione najciemniejszą folią jaka była to żeby cokolwiek zobaczyć w środku musiałeś się przytulić ryjem do szyby.