Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Odyn właśnie stwierdził że ma więcej przestrzeni w busie od Karola samochodu. No ciekawe ciekawe...
A i powiedział że ma schize że ludzie go obserwują więc następny bus będzie bez szyb. Depresja lubi to
#odyn
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@andref7: @zdrajczyciel:

Te pomysly z busem bez szyb to kompletnie samobojczy ruch i nie mam pojecia czemu sie tak upiera, mam nadzieje ze centrala w Sosnowcu przemowi mu do rozumu

Pisalem mu kiedys w komentarzach aby zakleil szyby ciemnymi worami na smieci i sprawdzil w co sie pakuje - nic
Linkowalem mu w komentarzach kanal japonczyka co czasem nocuje w osobowce i ma takie dopasowane maty szczelnie zaslaniajace okna na
  • Odpowiedz
@andref7: @DryfWiatrowZachodnich: jeżeli ciemne szyby mu nie zapewniają wystarczającego komfortu psychicznego to zawsze jest okleina lustra weneckiego. Ty widzisz wszystko ale Ciebie nie widzi nikt. Jak kupił blaszaka tego bitego i mówił, że okien nie będzie to ktoś wrzucał tutaj wycinek z jakiegoś filmu gdzie mówił, że bez okien to on by nie umiał bo by się stresował, że ktoś mu łazi czy coś takiego. Nie chcę mówić,
  • Odpowiedz
Jak kupił blaszaka tego bitego i mówił, że okien nie będzie to ktoś wrzucał tutaj wycinek z jakiegoś filmu gdzie mówił, że bez okien to on by nie umiał bo by się stresował, że ktoś mu łazi czy coś takiego.


@Kamilek2323: zacznijmy od tego ze on pare miesiecy czy tez rok temu mowil ze okna to zlo, a jednoczesnie... https://youtu.be/UUlWr_TZ1T4?t=585

Okrelina lustra weneckiego tez by nie dala rady, bo by
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: ale poza zasłonkami ma jeszcze ciemne szyby także tam nic nie widać co najwyżej może światła trochę przepuszczać ale wątpię aby było tego na tyle, że widać Odyna co robi w środku aczkolwiek mogę się mylić. Sam miałem w samochodzie ciemne szyby robione najciemniejszą folią jaka była to żeby cokolwiek zobaczyć w środku musiałeś się przytulić ryjem do szyby.
  • Odpowiedz