Wpis z mikrobloga

Znowu to samo, wczorajsza wizyta wpędziła mnie w depresję. Wszystko wiedzący wujek po kilku kieliszkach koniecznie MUSI wiedzieć dlaczego nie mamy dzieci, przecież jakbyśmy wzięli takie małe dzieciątko do rąk to od razu byśmy je pokochali. Jak mnie wkurzają takie stare dziady, specjaliści od wszystkiego. "Wy gówniarze się nie znacie nawet na robieniu dzieci".
#bezplodnosc
  • 64
A potem jak już się urodziło i przeżyłam przeboje w ciąży to odpieluszkowe zapalenie mózgów, które trwa do dziś


@moll: żądam osobnego tagu dla tych historii! ( ͠° °)
@moll: Super sie prezentujesz jako toksyczna osoboa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nie lepiej odpusic i nie wdawac sie w gadki, zeby niepotrzebnie nie robic sobie konfliktow - nawet jak ktos jest ultra glupi.
@moll: XDDD
Wystarczy mu zwrócić uwage i poprosic go, zeby przestal, bo to nie na miejscu. Ewentualnie odpowiedzieć w stylu "jestesmy alkoholikami" - gwarantuje, ze wujek zamknie morde.

Ale nie... wedlug ciebie dalej warto podsycac toksycznosc, eskalować chamówe i buractwo.

Pozdrawiam.. Nie chcialbym miec doczynienia z taka persona jak ty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jakubyoker: w tym wypadku leczy objawy i chwilowo mnie to satysfakcjonuje. Bo żeby cokolwiek się zmieniło potrzebna jest wola drugiej strony, skoro jej nie ma, tak samo jak odrobiny refleksji, to ja nie będę z siebie robić męczennicy. Wyciągałam rękę na zgodę kilka razy i za każdym kończyło się to tak samo. Wiesz, nie mam już na to sił po raz kolejny
przecież jakbyśmy wzięli takie małe dzieciątko do rąk to od razu byśmy je pokochali.


@mirkizwiochy: Po prostu jedynym osiągnięciem życiowym pijanego wujaszka był bombelek. Musisz zrozumieć takich nieudaczników, oni chcą żebyś też sobie marnowała życie na pieluchy.
@Sandrinia: pewnie boi się drążenia w drugą stronę - a dlaczego, a od kiedy wiedzą, a czy tylko ona czy on też, a czy się leczyli, a jak? bo córce kuzyna znajomego kolegi wujka stryjka dziadka to pomógł szaman 2 diecezje dalej i majom bombelka, to może idźcie tam.
Albo namawianie faceta do pozostawienia "wybrakowanej" kobiety, bo jak z nim wszystko w porządku, to lepiej niech sobie znajdzie taką co mu
@mirkizwiochy: Kwestia kultury, u mnie w rodzinie nie było takich pytań - ale nie wystarczy powiedzieć, że to prywatna sprawa i może jesteście bezpłodni jak napisała mirabelka wyżej? To tak samo pytania o religię - też mnie nikt nie zaczepiał czemu nie chodzę do kościoła i jestem niewierzący -ale wydaje mi się, że łatwo się takiego natręta pozbyć.