Wpis z mikrobloga

Masz ponad 30 lat, PiS dochodzi do władzy:
1. 500 plus, 300 plus, socjale -> zyskują osoby, które naprodukowały dzieci zamiast zadbać o edukację
2. Zniesienie podatku do 26 roku życia, Ciebie już to nie dotyczy
3. 13, 14 i zaraz 15 emerytura, dzięki temu Twoja emerytura ulegnie totalnej anihilacji
4. Jesteś po studiach, założyłeś biznes, no to PiS doprowadza Cię do ruiny lockdownami, cenami energii, regulacjami, obciążeniami, nowymi podatkami, ogromnym ZUSem, piętrzącą się biurokracją
5. Jeśli masz 30-40-50 lat, te gnoje chcą jeszcze bardziej Ci dowalić i zabrać 30 dni / 90 dni z życia, bo masz bronić tego chlewu

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpisu #polityka
  • 36
Nie tylko przez demografię, ale ponad milion rolników na KRUS, górników, nauczycieli, mundurowych, 13 i 14.


@antywojo: ?????? Masz 34 lata i nie wiesz jak funkcjonuje system emerytalny??? Oświecę Cię. Każda złotówka wypłacana na poczet emerytury jest natychmiast wydawana na obecnych emerytów. Nie masz żadnej kasy na poczet emerytury. Co więcej, tych pieniędzy i tak jest za mało i w przyszłym roku dopłata z budżetu do FUS ma być rekordowo wysoka,
34 lata mam i emerytury mieć nie będę

wiesz czemu? Nie tylko przez demografię, ale ponad milion rolników na KRUS, górników, nauczycieli, mundurowych, 13 i 14.


@antywojo: haha mam ponad 30 lat i słyszę to od kiedy pamiętam xD i co i gówno, co rok ludzie przechodzą i się kręci kabarecik
emerytury? 34 lata mam i emerytury mieć nie będę

wiesz czemu? Nie tylko przez demografię, ale ponad milion rolników na KRUS, górników, nauczycieli, mundurowych, 13 i 14.


@antywojo: ciekawa opinia ale emerytury nie będziemy mieli ze względu na to że cywilizacja i obecny porządek społeczny nie przetrwa kolejnych 30 lat.