Wpis z mikrobloga

Tak czytając wypowiedzi @Axelio zarówno te z "po ogłoszeniu wyroku" jak i przed ogłoszeniem, oraz biorąc całokształt jego działalności dochodzę do smutnej wiadomości. Niestety ten chłopak nie ma przyjaciela. Takiego prawdziwego przyjaciela, albo nie chce go mieć. Bo prawdziwy frejnds by w ogień skoczył za tobą ale powiedział by ci, że jesteś #!$%@? w tej czy innej sprawie i tak nie rób. Jedyne co ma to jakiś kolegów, wyznawców tego samego co on, przyjaciela niestety nie.

#mowiejakjest #axeliocontent #internetowypsycholog #sadstory
  • 9
  • Odpowiedz
@CreativePL: W sumie zdaje się że znalazł kogoś. Co by nie mówić o @jennavain, że miała feministyczne odwały albo miała hiciory z depilacją - nie wykluczam że to była jedna z niewielu osób która była tak blisko Oskara. Pamiętasz tę gównoburzę jak wstawiła się w jego obronie? Argument "bo mi zaimponował" raczej jest inwalidą ale widać że Jenna miała te chęci by bronić Oskara, wstawiała się za nim,
  • Odpowiedz
@pivo14: Oooo w ogóle nie znam sprawy :O, Ale panią jannavain kojarzę jako attencjonariuszkę + jakiś parę gównoburz różowypasek vs różowypasek. Aczkolwiek osobiście uważam, że true freinds to nie taki którego znasz rok a taki którego znasz kilka/naście lat.

A wpis na blogu tej pani do mnie nie przemawia, wygląda to tak jak by chciała być obiektywna ale jej to nie wychodzi.

P.S czy jenna i axelio są z tego
  • Odpowiedz
@CreativePL: w skrocie - jennavain to byla emigrantka z Blipa z Polski polnocnej (Grudziadz/Trojmiasto). Z Axelio poznala sie przez mirko i (podobno, nie znam sprawy) przez spotkanie mirkow na Woodstocku. Wez pod uwage to ze (sadzac po wpisach jakie zapamietalem z jej bloga) moze miec Zespol Aspergera czyli szybkie przywiazanie sie do Axelio na zasadzie "mnie wyrzucili z grupy bo jestem z Blipa, ciebie bo jestes kucem; badzmy przyjaciolmi) jest
  • Odpowiedz