Wpis z mikrobloga

#rozdajo poMikołajkowe!
Jeśli nie dostałeś czekoladopodobnego Mikołaja albo śmiesznych skarpet – nic straconego. U nas w prezencie możesz otrzymać kartę podarunkową Allegro o wartości 50 zł ( ͜͡ʖ ͡€)

Zasady rozdajo:
Kliknij plusik
Wejdź w link i przeczytaj o bardzo opłacalnej promocji VeloBanku. Po założeniu konta otrzymasz 10% zwrotu za każdą transakcję kartą lub BLIK bez żadnych wykluczeń. Maksymalnie 100 zł miesięcznie i 600 zł całkowitej premii.
Pochwal się co najfajniejszego w życiu dostałeś/aś na Mikołaja i krótko opisz!

Rozdajo do najbliższego wtorku do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym.
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@?
Pobierz JakDorobiccom - #rozdajo poMikołajkowe!
Jeśli nie dostałeś czekoladopodobnego Mikoła...
źródło: comment_16706974862O5wXmd0DtjuQZLvKxqQBc.jpg
  • 60
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JakDorobic_com: kilka dni przed świętami przygarnęłam pieska - koleżanka wylądowała w szpitalu i była spora szansa że już z niego nie wyjdzie, nie chciałam żeby trafił do schroniska (ostatecznie jednak wyszla po paru miesiącach, ale już się do siebie przywiązaliśmy i został ze mną a ona odwiedza nas kiedy może). To było bardzo nagle i niespodziewane, nie wiedziałam z czym to się je, byłam zagubiona i nie miałam nic przygotowane ani
Pochwal się co najfajniejszego w życiu dostałeś/aś na Mikołaja i krótko opisz!


@JakDorobic_com: pierwszy w życiu prawdziwy rower górski - taki z prostą kierownicą. Przed "góralami" były tylko składaki i Wigry3, a lawina "górali" zmieniła rynek rowerów w Polsce. Zmieniła też moje życie, bo robiłem na nim tysiące kilometrów rocznie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JakDorobic_com: chyba najlepszym prezentem od kogoś był prezent który dostałem dwa lata temu w ramach wykopaki. Z listu wynikało, że jako dziecko dostałem #!$%@? prezent od mikołaja czy na urodziny - samolot zdalnie sterowany



Dostałem helikopter RC. Mega się cieszyłem, jakbym znów miał kilka lat. Świetny prezent. Nadal czasem sobie polatam po pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)