Wpis z mikrobloga

Dzień dober wszystkim.Chciałem polecić dla mireczków z wygody lub okolic Bar Smakosz. Wszyscy tylko Zodiak lub ogólnie Społem a uważam że ich trochę #!$%@?ło z cenami. Co do Smakosza, na początku trochę się obawiałem ale jak zjedliśmy pierwszy raz jedzenie z żoną z niego byliśmy zachwyceni. Schabowy był na pół talerza i nie rozbity na grubość kartki papieru. Jak wejdziecie na fejsa i zobaczycie oferty dań to czasem są na obiad takie frykasy że głowa mała a cena bardziej niż przystępna. Polecam bo szkoda aby w obecnych czasach upadła jakaś ostoja normalności w gastro.
https://www.facebook.com/Bar-Smakosz-Bia%C5%82ystok-102260215569039
#bialystok
  • 8
  • Odpowiedz
@zgr3d666: jakbym mieszkał na wygodzie to byłbym prawie codziennie. 16 zł za zestaw zupa+drugie+kompot to się nawet nie opłaca gotować będąc singlem. Jeśli chodzi o ceny w PSS, to się bardziej opłaca zjeść w elvisie(schabowy 120g za 14zł vs burger 250g mięsa za 26,40zł) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@bc547: No ja na szczęście mieszkam z 5 min samochodem i staram się wspierać conajmniej 2 razy w tygodniu :) Ale jak by były schabowe to warto całe miasto przejechać za tego schaboszczaka, nie będziesz Mireczku żałować :)
  • Odpowiedz