Wpis z mikrobloga

@Trollsky: W sumie jeszcze nie wiem. Właśnie... Może coś doradzisz. W styczniu wyjeżdżam z Krety i docelowo będę jechał do Malezji. Ale pierwsze kilka miesięcy od stycznia do pewnie kwietnia będę jechał przez Bałkany. Albania, Chorwacja, Serbia, Bułgaria etc. W Albanii jest wymóg opon zimowych lub całorocznych z oznaczeniem m+t. Myślę że muszę kupić coś uniwersalnego co sprawdzi się w zimie jak i w górach jak i latem. Podróż potrwa pewnie
@Ciortas: Najlepiej podobno nakładać natryskiem pod warunkiem że masz kompresor i jakieś doświadczenie z tym. Ale rezultaty wałkiem moim zdaniem są zadowalające. Na początku miałem pomysł że oddam do lakiernika ale krzyknęli 1500eur za malowanie i sprawiali wrażenie że pierwszy raz widzą taki preparat na oczy i w sumie nie wiedzą wiele więcej ode mnie więc postanowiłem zrobić to sam.
@Ciortas: Nie wiem co tam będziesz chciał malować, ale jeśli to duże auto to polecam kupić nie 10 wałków a z 20. Raptor dość szybko gęstnieje a te walki mają bardzo porowatą strukturę i w pewnym momencie zaczyna wyrywać kawałki wałka. Prace też podziel sobie tak aby element pomalować w miarę szybko. Raptora najlepiej urabiaj tak żeby mieć go nie więcej niż 400ml na raz.