Wpis z mikrobloga

@GacekNiebieski: ja sie nie boje ani poboru ani wojny. Nie moge sie bac tego na co nie mam wplywu. Boje sie tego ze wojna nie jest zeronj edynkowa. Tzn po za opcja przezyjesz lub umrzesz jest jeszcze opcja zostaniesz kaleka do konca zycia. A tego sie boje.
  • Odpowiedz
@GacekNiebieski: Oj możesz się kolego grubo zdziwić. Będzie tak, jak mi się podoba, bo decyduję o własnym życiu :) Rozumiem jednak, że jesteś przeciętniakiem. Ja nie słucham rozkazów ludzi głupszych od siebie, a że tak się składa, że to jakieś 95-98% społeczeństwa, które znajduje się w armii - cóż, liderów poszukam sobie gdzie indziej ;) Ale połamania nóg życzę.

EDIT. I gorąco zachęcam do wykorzenienia z siebie tego durnowatego kolektywizmu. Nie
  • Odpowiedz
@GacekNiebieski: Nie, myślę, że nie chciałbym być takim przeciętniakiem jak Ty, bo brak znajomości zasad ortografii zdradza, że wielkim wykształciuchem to Ty nie jesteś. Poglądy zdradzają to tym bardziej. Już w Norymberdze wielki patriota Herman Goering miał bekę z debili takich, jak Ty, otwarcie mówiąc, że patriotyzm to wymówka dla najgłupszej części społeczeństwa. Umieranie, bo ktoś Ci tak każe, nie jest byciem facetem, a byciem reprezentantem grupy podludzi, do której chcąc
  • Odpowiedz
@GacekNiebieski: Nie #!$%@? mi bzdur o obowiązku. Ten #!$%@?ły kraj zabijał członków mojej rodziny i nie miał wobec mnie żadnego obowiązku. Wolę zdechnąć jak człowiek, niż żyć jak uległa szmata. W najlepszym wypadku mogę odpłacić się krajowi tym, co on dał mnie, ale myślę, że sam kraj raczej nie byłby zainteresowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pewien_Ponury_Lajkonik: W buczy nie umierali politycy tylko niewinni cywile. Jesli mial bys chociaz troche tesosteronu we krwi i dwa jaja to bys to zrozumial. Jesli jestes obywatelem RP to obrona ojczyzny to twoj konsytucyjny obowiazek placzaca ksiezniczko ;) Czy ci sie to podoba czy nie. Meskosc to branie odpowiedzialnosci za swoje otoczenie placzku ;)
  • Odpowiedz
@GacekNiebieski: Ale dlaczego za wschodnią? Ja się chętnie obywatelstwa zrzeknę i #!$%@?ę za zachodnią. Ominie mnie cała masa przywilejów, prawda? A nie, czekaj... #!$%@?, tu nie ma przywilejów, więc nic mnie nie ominie. Więcej, może dostanę jakieś dodatki dla obcokrajowców? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ja twierdzę, że Twój obowiązek to kicanie na jednej nodze o 4:30 nad ranem - przez 5 minut, bez przerwy. Żart tkwi
  • Odpowiedz
@GacekNiebieski: Myślisz, że urazisz mnie jakimś #!$%@? o testosteronie? Twoje kipiące testosteronem Sebiksy tyrają na magazynie za minimalną - do emerytury. Przez ludzi takich jak Ty, nigdy nic się nie zmieni i dla polityków, zawsze będziemy godnym pogardy bydłem. Ale to kwestia charakteru - ja jestem człowiekiem z mentalnością lidera, w ciele parobka. I to jest mój dramat. Ty jesteś parobkiem w ciele parobka. Takim, co to mu przyczepisz medal do
  • Odpowiedz
@Pewien_Ponury_Lajkonik: Nie trafiles,nie tyram na magazynie tylko mam pod soba 5 spolek ;) Nic sienie zmieni przez ludzi takich jak ty, ktorzy boja sie wziasc odpowiedzialnosci. Tacy jak ty tyraja na mnie jesli chcemy byc scisli. A teraz grzecznie czekaj na powolanie bo od tego nie uciekniesz filozofie. Do zobaczenia w okopach :)
  • Odpowiedz
@GacekNiebieski: Nie sądzę, bym na Ciebie tyrał, hegemonie z Januszexu :) Mam nadzieję, że handlujesz kartoflami, bo cokolwiek innego może przerosnąć Cię intelektualnie, więc wytłumaczę prościej:

1. Istnieje pewien porządek społeczny
2. Przy narodzinach, role w ogromnej mierze są nam przypisywane losowo
3. Kiedy polityk wysyła ludzi na śmierć, on i jego rodzina, przeżywają
4. Ty taki porządek akceptujesz, czyli posiadasz cechy uległego zwierzęcia. To z kolei oznacza, że czujesz się
  • Odpowiedz