Wpis z mikrobloga

@GacekNiebieski: Oj możesz się kolego grubo zdziwić. Będzie tak, jak mi się podoba, bo decyduję o własnym życiu :) Rozumiem jednak, że jesteś przeciętniakiem. Ja nie słucham rozkazów ludzi głupszych od siebie, a że tak się składa, że to jakieś 95-98% społeczeństwa, które znajduje się w armii - cóż, liderów poszukam sobie gdzie indziej ;) Ale połamania nóg życzę.

EDIT. I gorąco zachęcam do wykorzenienia z siebie tego durnowatego kolektywizmu. Nie
@GacekNiebieski: Nie, myślę, że nie chciałbym być takim przeciętniakiem jak Ty, bo brak znajomości zasad ortografii zdradza, że wielkim wykształciuchem to Ty nie jesteś. Poglądy zdradzają to tym bardziej. Już w Norymberdze wielki patriota Herman Goering miał bekę z debili takich, jak Ty, otwarcie mówiąc, że patriotyzm to wymówka dla najgłupszej części społeczeństwa. Umieranie, bo ktoś Ci tak każe, nie jest byciem facetem, a byciem reprezentantem grupy podludzi, do której chcąc
@GacekNiebieski: Nie #!$%@? mi bzdur o obowiązku. Ten #!$%@?ły kraj zabijał członków mojej rodziny i nie miał wobec mnie żadnego obowiązku. Wolę zdechnąć jak człowiek, niż żyć jak uległa szmata. W najlepszym wypadku mogę odpłacić się krajowi tym, co on dał mnie, ale myślę, że sam kraj raczej nie byłby zainteresowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pewien_Ponury_Lajkonik: W buczy nie umierali politycy tylko niewinni cywile. Jesli mial bys chociaz troche tesosteronu we krwi i dwa jaja to bys to zrozumial. Jesli jestes obywatelem RP to obrona ojczyzny to twoj konsytucyjny obowiazek placzaca ksiezniczko ;) Czy ci sie to podoba czy nie. Meskosc to branie odpowiedzialnosci za swoje otoczenie placzku ;)
@GacekNiebieski: Ale dlaczego za wschodnią? Ja się chętnie obywatelstwa zrzeknę i #!$%@?ę za zachodnią. Ominie mnie cała masa przywilejów, prawda? A nie, czekaj... #!$%@?, tu nie ma przywilejów, więc nic mnie nie ominie. Więcej, może dostanę jakieś dodatki dla obcokrajowców? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ja twierdzę, że Twój obowiązek to kicanie na jednej nodze o 4:30 nad ranem - przez 5 minut, bez przerwy. Żart tkwi
@GacekNiebieski: Myślisz, że urazisz mnie jakimś #!$%@? o testosteronie? Twoje kipiące testosteronem Sebiksy tyrają na magazynie za minimalną - do emerytury. Przez ludzi takich jak Ty, nigdy nic się nie zmieni i dla polityków, zawsze będziemy godnym pogardy bydłem. Ale to kwestia charakteru - ja jestem człowiekiem z mentalnością lidera, w ciele parobka. I to jest mój dramat. Ty jesteś parobkiem w ciele parobka. Takim, co to mu przyczepisz medal do
@Pewien_Ponury_Lajkonik: Nie trafiles,nie tyram na magazynie tylko mam pod soba 5 spolek ;) Nic sienie zmieni przez ludzi takich jak ty, ktorzy boja sie wziasc odpowiedzialnosci. Tacy jak ty tyraja na mnie jesli chcemy byc scisli. A teraz grzecznie czekaj na powolanie bo od tego nie uciekniesz filozofie. Do zobaczenia w okopach :)
@GacekNiebieski: Nie sądzę, bym na Ciebie tyrał, hegemonie z Januszexu :) Mam nadzieję, że handlujesz kartoflami, bo cokolwiek innego może przerosnąć Cię intelektualnie, więc wytłumaczę prościej:

1. Istnieje pewien porządek społeczny
2. Przy narodzinach, role w ogromnej mierze są nam przypisywane losowo
3. Kiedy polityk wysyła ludzi na śmierć, on i jego rodzina, przeżywają
4. Ty taki porządek akceptujesz, czyli posiadasz cechy uległego zwierzęcia. To z kolei oznacza, że czujesz się