Wpis z mikrobloga

Szanowne państwo kochani moi chciałbym przedstawić mój plan pokojowy dla Ukrainy, będę apelował do ministrów do NATO do telewizora wszędzie to pójdzie na cały swiat.
Wszędzie było głośno w telewizorze w mediach wszedzie, że Ukraina wysadza cele w Rosji. A ja się nie dziwie się, Ukraińcy napada, napadają i tak dalej bo na Ukrainie nie ma spokoju, zakłady nasz bombardowane, zamiast usprawnić wszystko, żeby miejsca pracy tak jak hwast są tutaj rozwalanie tak jak
mleczarnia i spomasz w starosiwlcach tak jak i i inne zakłady sa rozwalanie.

I chcę też wprowadzisz sily zbrojne Ukrainy na Krym, chce wyprowadzic siły sbu na Krym, żeby pilnowały całego tamtego porządku bo od tego jest policja i straż miejska od tego oni są od tego są oni od tego są. A w urzędzie u mnie miejskim w Kijowie będzie ład i porządek, nie będzie oligarchów, tylko zimową porą architekci będą budować plany budowy dróg plany budowy dróg plany budowy dróg. To co ja przedstawiłem w swoich ekspoze to wszystko uczynię bo jestem człowiekiem okurstynn.i sprawiedliwym i tak dalej i tak dalej #ukraina #rosja #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 6