Wpis z mikrobloga

@Ghost2: lamer co zgrywa bohatera a jest zwykłym popychadłem, pacyfista co na sam dźwięk że ktoś może zaatakować polskie miasto wywraca oczami, cwaniaczek co sam by prowokował mnie do wspinania się po szczeblach drabiny eskalacyjnej a potem mnie przekręcił i zrobił pivot i jakaś lewacka histeryczka która by się wywinęła bo ma tzipe poproszę inny zestaw fighterów
Nie lekceważyłbym też Wolskiego, wcale nie byłby bez szans w tym starciu, jajogłowy ekspert, który zaistniał dzieki tej wonnie i wykopowi,. Może i nie sprzedawał tak wielu książek jak taki Zychowicz, który jest rozpoznawamny od jakichś 10 lat, ale u Wolski juz wcześniej miał dużą wiedzę i teraz teichę to pokazał.
@Ghost2: #chatgpt

Szeregowy Krasulak siedział w okopie z ziemią zasypiającą mu uszy. Był zmęczony i zniechęcony ciągłymi atakami wroga. Nagle usłyszał głos dowódcy plutonu, Piotra Zychowicza, który właśnie przybył na pole walki.

"Słuchajcie, chłopaki!" - krzyknął Piotr. "Mam dla was super plan! Będziemy rzucać kamieniami w wroga i zmusimy ich do ucieczki!"

Krasulak i reszta żołnierzy patrzyli na Piotra zdziwieni.

"Ale dowódco, przecież kamieniami nie zranimy wroga" - powiedział Krasulak.

"Nie