Wpis z mikrobloga

@albo_wutka_albo_buk: ja się zastanawiam tylko czy Wy wchodzicie celowo na takie nikomu nieznane strony żeby tylko robić taki gówno-prowokacyjny kontent czy wy naprawdę w to wszystko wierzycie. Bo z boku to wygląda przerażająco xD
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: Hę? To była odpowiedź na komentarz mirka:

a teraz wyobraźcie sobie jak by była taka narracja faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale byłby kwik....


Nic nie musi sobie wyobrażać, bo podobna narracja faceta już była i nie było żadnego kwiku. No chyba że on słyszał, ale to trzeba poczekać, aż odpisze.
  • Odpowiedz
a teraz wyobraźcie sobie jak by była taka narracja faceta


@Quassar: Przecież bardzo często taka jest. Chłop tłumaczy się dlaczego chodzi do burdelu np. tym, że żona nie okazuje mu uczucia ale nie bierze z nią rozwodu "dla rodziny."
  • Odpowiedz
@albo_wutka_albo_buk: #!$%@? te wszystkie babskie strony, to zalatuje taką kafeteria.pl w #!$%@?. Swego czasu dużo tam czytałem. Slownictwo typu "facet" ,"kobieto uciekaj", "kopnij go w dupe", "zaradność", "nie żałuję" to 90% tamtejszego języka. Jak słyszę od kobiet podobne słownictwo, to wiem, że pewnie jakaś #!$%@?. Zresztą wykop i słowa z tagów: przegryw, polka, blackpill, to też są bardzo charakterystyczne i można łatwo ogarnąć, kto czyta takie posty xD.
  • Odpowiedz