Wpis z mikrobloga

Nadal nie widzę tu wału.


@DziobakP:
"Mocny komputer GAMINGOWY Zestaw 9w1 XXXL"
"Najnowszy Model rocznikowy Tak - świeża dostawa na 2023 rok"

Wałem jest celowe okłamywanie ludzi i wykorzystywanie ich niewiedzy. Działanie z czystą premedytacją mające na celu wciśnięcie starego i prawdopodobnie używanego towaru za neadykwatnie duże pieniądze, używając nośnych słów i dwuznaczności.
Napluł bym w twarz.
@xBURN: Nie jest to ich wina. Nie każdy ma siłe, czas i jest na tyle obeznany w komputerach aby wiedzieć że janusz biznesu leci w #!$%@?.


@stayhydratedmydudes:
@xBURN

Mi jest szkoda zawsze tych ludzi bo kupują z dobrego serca aby uszczęśliwić dziecko a ktoś na tej ich miłości żeruje. Pamietam ze matka mojego kolegi kupiła 10 letniego zloma na ciężko zbierane pieniądze i kumpel nic nie mógł na tym odpalić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nic_tu_po_mnie: mocny to pojęcie względne. 20 letni telefon też mogę nazwać mocnym, i jak udowodnisz że taki nie jest? Jedynie o tą drugą część opisu można się doczepić - "najnowszy model rocznikowy". Przypominam że w naszym kraju trzeba być ekspertem od wszystkiego żeby nie zostać #!$%@? na kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DziobakP: CO? No uparcie robisz z logiki #!$%@?ę xD W stylu żabki byłoby sprzedawanie NORMALNEGO komputera w małym sklepie obok Twojego domu. Nie wciskanie Ci najgorszego batonika jako batonika o wysokiej jakości składzie a w rzeczywistości mającym w składzie 50% cukru, 49% oleju palmowego i 1% orzechów. Jeśli uważasz, że to co robi ten gościu jest jakkolwiek moralnie usprawiedliwione to masz coś nie tak z postrzeganiem świata
@xBURN: skandynavski dom, już widziałem u nich coś podejrzanego kiedyś, bodajże mają kilka kont na allegro i sprzedają przeróżne badziewia