Wpis z mikrobloga

  • 22
Podsumujmy argumenty obu stron:
Za poborem:
+ poprawa bezpieczeństwa państwa
+ zdobycie wiedzy niezbędnej w razie konfliktu
+ odstraszanie przeciwnika solidnym przygotowaniem

Przeciw:
- materac jest twardy
- pobrudzę się błotem
- mama nie trzyba za rękę przy zasypianiu
- kredyt mi padnie, bo kilka dni nie będzie mnie w domu
- nie można chodzić w damskiej bieliźnie
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 40
  • Odpowiedz
@Topia no i nie można siedzieć na wykopku bo pan kapral zabiera telefony i gasi światło o 19 :( a przecież oni wszyscy śpią w domu przy lampce tuląc jeszcze swojego ukochanego Misia :(
  • Odpowiedz
  • 190
+ poprawa bezpieczeństwa państwa
+ zdobycie wiedzy niezbędnej w razie konfliktu
+ odstraszanie przeciwnika solidnym przygotowanie
xD
  • Odpowiedz
@Topia: Odstraszenie przeciwnika solidnym przygotowaniem - Ukrainie to super pomogło.

Widzę, że PsyOps PiS zaczyna się rozkręcać - zmyślone argumenty ZA, zmyślone argumenty PRZECIW - typowe.

Wojsko nie umie motywować więc próbuje ośmieszać - bo nic nie działa tak dobrze na przeciwnika jak zdemotywowana armia przegrywów, których zaciągnięto w kamasze poprzez ośmieszanie. Zaiste - zacny pomysł w XXI wieku.
  • Odpowiedz
@Topia:

Za poborem:

+ poprawa bezpieczeństwa państwa

#!$%@? a nie poprawia, bo ludzie zapomną o przeszkoleniu bo są do tego zmuszeni.

+ zdobycie wiedzy niezbędnej w razie konfliktu

#!$%@?, a nie zdobycie, bo pierwsze my nie bedziemy mieli konfliktu przez nastepne 40 lat, a po drugie punkt pierwszy

+ odstraszanie przeciwnika solidnym przygotowaniem

XD NATO ODSTRASZA A NIE MIESO ARMATNIE XD

Przeciw:

- materac jest twardy

Śpie na twardym matercu

-
  • Odpowiedz
ja nie jestem chętny, się nie jestem też małą dziewczynką, która się boi kilku tygodni bez mamusi


@Topia: No to jak się nie boisz to idź. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba że Cie mam w łóżku trzyma
  • Odpowiedz
jaki kredyt, mam miesiecznie 10k zobowiazan w leasingach, ratach i reszcie kosztow prowadzenia biznesu, kto mi za to zaplaci? Ty, 15 latek pryszczaty? xD


@earthvision: nie boisz się tramwajów?
bo w przypadku bliskiego spotkania z którymś możesz nawet na 3 miesiące w szpitalu wylądować
gniazdka elektryczne
windy
samochody
komary

wszędzie zagrożenia, nie myślisz o jakiejś poduszcze?
  • Odpowiedz
@earthvision: jak Cie tramwaj potrąci to szybciej dostaniesz rekompensatę za 30 dni szkolenia niż odszkodowanie - to trzeba jeszcze z apelacją liczyć

(chyba że masz ubezpieczenie od niezdolności do pracy ale to niestety nadal rzadkość)
  • Odpowiedz