Wpis z mikrobloga

wracam po miesiącu do tego wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/68688969/zakladal-ostatnio-ktos-swieze-konto-w-turcji-%CA%96-dz/
tak na wszelki wypadek, polecacie jakieś strony z Gift Cardami 100TL?

póki co działa i o płatność nie woła, ale wolałbym być przygotowany, bo jutro się pewnie to zmieni xD
ostatnio korzystałem z turgame, gdzie po dodatkowych opłatach za procesory płatności wyszło 107,44TRY


Dużo/mało? Nie wiem. Ciekaw jestem po prostu alternatyw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Minusem tam też jest czas dostawy, bo wysyłają kody ręcznie xD zamawiałem w nocy i nic nie przychodziło. Bałem się już, że mnie w ciula zrobili xD
Nawet wysłałem Support Ticket.. ale na szczęście nad ranem okazało się, że kodzik ładnie przyszedł na maila ()


co do poprzedniego wątku:

miesiąc blokady jest potem będzie działać normalnie bez vpnu


no więc dziś już działa bez VPN i normalnie można sobie oglądać z PL ʕʔ

Trzeba było poczekać aż ważność karty się skończy. Konto zostaje wtedy zablokowane. Odpalając aplikację na TV można zmienić kartę bez problemu. Nie jest konieczny VPN. Działa na telewizorach LG na Samsung oraz Philips także, jednak w 2 ostatnich przypadkach nie wiadomo czy na wszystkich modelach. U mnie na modelu z Tizenem 2018 rok poszło bez problemu.


mimo wszystko mam nadzieję, że ta opcja zadziała i nie będę musiał kolejnego Gift Carda kupować ( )
ale jeszcze nie wiem jak to na moim telewizorze zadziała - w wątku na ten temat na pepperze nie wszystkim działało.

#netflix #vpn #tv #seriale #netflixrodzina
Marcinnx - wracam po miesiącu do tego wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/68...

źródło: comment_167053002211YG7jpSptMTHHf7TTWwm1.jpg

Pobierz
  • 24
@prlw123: w nocy też kupowałeś i po kilku minutach przychodziło, czy po prostu w dzień?
jeśli tak, to faktycznie lepsza opcja na nagłe nocne przypadki xD

jednak wciąż mam nadzieję, że uda się kartę na telewizorze wpisać i będzie już spokój na dłuższy czas..
a jak nie, to po prostu chyba kupię kilka doładowań i tyle, żeby się z tym co miesiąc nie pieprzyć..
jeszcze takie info z reddita: turgame wychodzi chyba jednak najtaniej, nie dodawać więcej niż 5 kodów na raz ( )

I signed up for a TR account, didn't pay yet, as it didn't accept my CC. Then I bought gift cards, 100 TRY (Turkish Lira), max 5 at a time. My experience was that if you input more than 5 codes into NF at a time,
  • 0
Durmaplay TRY 114.90 + opłaty, więc ostatecznie w koszyku wychodzi TRY 117.77

ale na szczęście sprawdziłem też jak to wygląda przy zakupie karty 200TRY ( ͡ ͜ʖ ͡)

na Turgame liczą sobie przy takim zamówieniu już tylko 8TRY za Service Fee ( ͡º ͜ʖ͡º)
co ostatecznie daje jedynie 213.41TRY, a opłacone już na dwa miesiące
(w googla powinno być 50,84zł, jednak apka
Marcinnx - Durmaplay TRY 114.90 + opłaty, więc ostatecznie w koszyku wychodzi TRY 117...

źródło: Checkout _ TURGAME

Pobierz
  • 0
@wishtest: w sumie to nie wiem xD
używam na 3 kontach w jednym domu + sąsiadka, przy czym możliwe, że ona ma to samo zewnętrzne IP co my, bo takiego dostawcę neta mamy...

  • 0
dzisiaj zapłaciłem

211,50 TRY

31,96zł


11 czerwca zapłaciłem

213,55 TRY

39,06zł


w międzyczasie Netflix podrożał z 93,99 TL do 130,99 TL ()