Wpis z mikrobloga

@Jazon: przecież jest już wszystko wyjaśnione, że max 3k ludzi ma być powołanych i to na 2 dni i o specjalizacji lekarza, informatyka czy logistyka. Wczoraj ta baba co ogólnie nie zasługuje żeby pełnić tak ważną funkcję gadała głupoty
@BywalecWypoku: no ja wiem, że każdy za tym głosował. Demokracja pośrednia jak widać w tym kraju nie istnieje. Możnaby wyjść na ulice, ale i tak skończy się jak blokowanie Orlenu, sam byłem z żółciakami zablokować jedna kasę na 15min xD nikogo więcej nie było i na mieście NIC totalnie się nie działo

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież
@Jazon: XDDDD #!$%@? jakie odklejenie, kretyn kasy Orlenu blokował bo mu druga strona politycznego syfu mózg sprała XD jeszcze ten wierszyk "kiedy przyszli" w nawiązaniu do szkolenia wojskowego. KISNE
@Jazon: To jest właśnie nasz problem. Nie wyjdziemy protestować na masową skalę. Nawet jeśli, to nie zdziwiłbym się, gdyby masowe protesty zalały Polskę (co jest raczej niemożliwe) to nawet jeśli to raczej w obecnej sytuacji,gdy naczelnik kreuje się na nowego Piłsudskiego nie zdziwiłbym się jakby do obywateli zaczęli strzelać chociażby gumowcami. Mamy obecnie 3 możliwości. Zrobić coś z tym państwem, wyjechać albo się wychuśtać. Witamy w 21 wieku.
@StoSloty1488: a #!$%@? pajacu, tyle Ci mam do powiedzenia, bo szkoda bardziej strzępić ryja xD

@BywalecWypoku: ja niestety jestem w Polsce uwiązany i już się pogodziłem z tym, że tu się nigdy nic nie zmien i nie mam na to żadnego wpływu. Szczerze mówiąc to mam trochę nawet nadzieję, że PiS wygra wybory, bo ja sobie jakoś poradzę, ale ich główny elektorat w postaci starych bab zaraz wymrze z głodu,
'@Jazon: Żebyś się nie zdziwił jednak( ͡º ͜ʖ͡º). Jestem jednak realistą, niżeli optymistą. Mój ociec kto tyle dał? Matula to samo kto tyle dał? Co do ojca straciłem nadzieję,ale matula tankuje na orlenie( ͡° ͜ʖ ͡°). Wystarczyło pokazać grafikę z wypoku( tak ludzie 50+- wiedzą co to jest wykop. Mało tego. Rozmawiam z moją 80+- babcią i widzi tę pisowską propagandę lepiej niż