Wpis z mikrobloga

Żukowska to chyba jest agentem pisu i pilnuje, by lewica nigdy nie przekroczyła 10%


@Przyjaciel_Rodziny: Ot tajemnica większości polityków. To nie są wrogowie, opozycji zależy na tym by PIS rządził - zero odpowiedzialności, co druga decyzja rządu niby się odżegnują a pensja poselska nie śmierdzi jak głosują tak jak pis przykazuje (wystarczy spojrzeć na tematy gdzie panuje zgoda w głosowaniach).
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Ja #!$%@? przeszkolonym czym? Ta kobieta jest całkowicie odklejona skoro rości sobie prawo do zarządzania ciałami młodych ludzi. Co to jest w ogóle za koncept, że jedni mają masowo umierać w konflikcie, a inni masowo być zmuszani do rodzenia dzieci w imię "łatania" braków. Absolutnie obrzydliwe.
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Żukowska to chyba jest agentem pisu i pilnuje, by lewica nigdy nie przekroczyła 10

xD

@Przyjaciel_Rodziny: idealnie przejmuje na siebie wszystkie ciosy które powinny spać na PiS.


Kaczor ma dobrych socjologów zajmujących się kształtowaniem debaty politycznej w przestrzeni publicznej. Idealnie rozgrywają dziel i rządź, opozycja jest zbyt głupia żeby przejąć władze.
Żukowska to chyba jest agentem pisu i pilnuje, by lewica nigdy nie przekroczyła 10%


@Przyjaciel_Rodziny: Ja tak całkiem szczerze myślę. Zastanawia mnie tylko czemu ona jeszcze nie wyleciała, a przez jakiś czas nawet rzeczniczką była.