Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ludzie narzekają że tak ciężko w kraju, że pracy nie ma. Od godziny wydzwaniam po hydraulikach (brodzik mi wodę strasznie wolno odprowadza a ma nietypowy wylot i sam nie potrafię się do niego dostać), a #!$%@? wszyscy (5 odebrało) tak zajęci, że najwcześniej pojutrze ktoś się może zjawić.

;_;

#jestpraca #tylko #trzebachciec #hydraulicy #polska #gorzkiezale #prysznic #brodzik
  • 15
@Qfarcowy: może mężczyzna akurat, z pracami fizycznymi zawsze mogą coś kombinować @tomix: a co mają powiedzieć ludzie - jak mój brat - który skończył architekturę, a w ciągu 2/3 lat trafiło się zaledwie kilka okazji 'dorobienia', żadnej stałej pracy?
a co mają powiedzieć ludzie - jak mój brat - który skończył architekturę, a w ciągu 2/3 lat trafiło się zaledwie kilka okazji 'dorobienia', żadnej stałej pracy?


@heeidi: Może powinien się dowiedzieć, że życie nie jest takie jakim je sobie wyobraża i jeśli nie ma pracy w jego zawodzie to trzeba gdzieś pracować aby żyć. Rodzice do końca życia nie będą go utrzymywać -_-
@heeidi: No niestety, ale ja mówię o dostępności pracy a nie tym, że nie ma jej w danym zawodzie. Pracy jest w #!$%@?, tylko masa ludzi myśli właśnie jak Twój brat "A #!$%@? NIE MA PRACY W MOIM ZAWODZIE TO BEDE SIEDZIAL NA DUPIE I CZEKAL AZ SIE ZNAJDZIE".
@heeidi: planując swój dom, czy go remontując chętnie bym skorzystał z usług fajnego architekta, aranżera wnętrz, projektanta ogrodów. jednak ich zaporowe ceny mi na to nie pozwalają. rozwiązania są dwa, albo dostosować swoje ceny do rynku średnio-zamożnego, albo wybić się i zostać elitarnym architektem i zarabiać dzikie pieniądze :) to oczywiście przykład dotyczący akurat garstki zawodów, ale odnośnie każdego można "coś" poprawić