Wpis z mikrobloga

@Fandicaprio: Hahaha do 10 razy sztuka :D

@oxygen88: Ale, że co? To podstawy były. I to chyba jedne z najłatwiejszych tam tych działów. Ekonometria jest trochę bardziej pogięta, ale ujdzie.

@akurczak: Może Twój wykładowca był jakiś taki dziwny. Ja teraz akurat mam tak, że chodzę na ostatnim roku na statystykę i ekonometrię i jest nas w sumie troje. Także nawet na wykładzie jak czegoś nie rozumiem, to się zgłaszam
@akurczak: Nie no chciałam Ci powiedzieć, że jak spojrzysz na to z innej strony, to nie musi być taka nudna :) Zresztą, jest taki dział jak "biostatystyka" gdzie nie pracujesz gdzieś w banku, albo instytucji finansowej, tylko gdzieś w szpitalu, albo w laboratorium i udzielasz się przy wykonywaniu badań w jakiejś tam dziedzinie :) Albo w firmie farmaceutycznej. Bo skoro są robione badania, to jakiś statystyk później musi to wszystko obrać
@akurczak: Ja jeszcze jestem w fazie formowania swojego upodobania względem tego, co chcę robić w przyszłości, ale będę musiała wybrać i to już na początku przyszłego roku, więc to już tuż tuż :) Nie powiedziałam, że na pewno ale... Lubię dosyć numerki i to nie byłby zły zawód na przyszłość, ale jeszcze muszę się zastanowić :) Zostało mi góra pół roku.