Wpis z mikrobloga

Cholera do tej pory miałem Mleko za w miarę inteligentnego społeczeństwa (tj. bardziej inteligentny niż przeciętny wykopek), ale jak słucham, że on mówi o tym, że ktoś specjalnie wykupuje wykopków czy finansuje materiały na niego to jednak zwątpiłem w niego.

Chyba, że naprawdę jest mastermindem, a ludzie tego po prostu nie widzą. Choć bardziej stawiałbym na to, że musi jakoś zakryć swój smutek po utracie kont i chce, żeby dalej było głośno i dlatego podrzuca takie hasła.

Nie rozumiem czy tak trudno jest mu uwierzyć w podstawową zasadę, że ludzie chcą chleba i igrzysk? W tym wypadku ciśnięcie po nim gdy widać, że psycha mu już siada to właśnie owe igrzyska. W sumie to jest chyba odwrócona jego historia. On cisnął ludzi z czatu czy omegle i mu się to podobało, a internet teraz ciśnie jego (na dodatek słusznie) i to też się podoba ludziom. A w szczególności tym, którzy będą mogli uszczknąć sobie coś z jego upadku.

PS Z niecały miesiąc temu stwierdziłem, że Boxdel i Nitro za jakiś czas, po tej dramie z Move, znów będą kumplami. Chyba jednak się myliłem, zasięgi mu spadną to już żadnego kumplowania z iDelti nie będzie.

#famemma #nitro #nitrozyniak #thenitrozyniak #boxdel
  • 25
  • Odpowiedz
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: Sam jestem po śmierci Mamy, więc rozumiem co ta dziewczyna czuła w tamtym momencie. Więc jestem ostatnią osobą która będzie usprawiedliwiać Nitra za tamtego twitta. Po za tym to nie była znajoma Nitra i tamten twitt nie był pisany do niego, więc powinien to olać zamiast gratulować komuś straty najbliższej osoby.
  • Odpowiedz