Wpis z mikrobloga

Cholera do tej pory miałem Mleko za w miarę inteligentnego społeczeństwa (tj. bardziej inteligentny niż przeciętny wykopek), ale jak słucham, że on mówi o tym, że ktoś specjalnie wykupuje wykopków czy finansuje materiały na niego to jednak zwątpiłem w niego.

Chyba, że naprawdę jest mastermindem, a ludzie tego po prostu nie widzą. Choć bardziej stawiałbym na to, że musi jakoś zakryć swój smutek po utracie kont i chce, żeby dalej było głośno i dlatego podrzuca takie hasła.

Nie rozumiem czy tak trudno jest mu uwierzyć w podstawową zasadę, że ludzie chcą chleba i igrzysk? W tym wypadku ciśnięcie po nim gdy widać, że psycha mu już siada to właśnie owe igrzyska. W sumie to jest chyba odwrócona jego historia. On cisnął ludzi z czatu czy omegle i mu się to podobało, a internet teraz ciśnie jego (na dodatek słusznie) i to też się podoba ludziom. A w szczególności tym, którzy będą mogli uszczknąć sobie coś z jego upadku.

PS Z niecały miesiąc temu stwierdziłem, że Boxdel i Nitro za jakiś czas, po tej dramie z Move, znów będą kumplami. Chyba jednak się myliłem, zasięgi mu spadną to już żadnego kumplowania z iDelti nie będzie.

#famemma #nitro #nitrozyniak #thenitrozyniak #boxdel
  • 25
@ArekWladcaDziurekiSzparek69:
Problem w tym, że poruszenie co do niego było już spore i to przed materiałem NWASD. Jaca podłapał temat, żeby lecieć na fali, Staśko chciała wyjść na białorycerza. Do tego wykopek z dużą ilością czasu też skleił dość długi materiał, który jednak był usuwany (pewnie gdyby zrobić to tak jak NWASD, że fragmenty podchodzą pod prawo cytatu to materiał by został).

Załóżmy jednak, że materiał serio powstał na czyjeś zlecenie?
@Crankees: To że jest sponsorowany to oznacza tyle że jest to kompilacja najgorszych rzeczy które zrobił.
Nie dajmy się zwariować. Wyzywanie komuś matki przez ekran nie jest tak szkodliwe jak scamy na których ludzie nie raz za tysiące kupują gówno zawinięte w złoty papierek.
Youtube nie jest platformą przeznaczoną dla dzieci jeżeli nadal tego nie rozumiesz. Fakt że filmy powinny być oznaczane na kategorie wiekowe. Ale jeżeli wchodzisz na czyjś kontent
@The_Punisher: Wyciąganie czegoś co działo się 6-7 lat temu jest bezsensowne. To tak jakbyś teraz Gimpera #!$%@?ł za to że tańczył z wąsikiem Hitlera a podczas tego Nitro robił mu loda. Ile lat temu to było? Nadal tak robi?
A Nitro przez ostatni czas nagrywał Omegle z dziećmi albo dzwonił do kogoś? Jak ja razie to tylko ktoś zleakowal do niego numer i dzwonił do niego na streamie i jakoś nie