Wpis z mikrobloga

mam do was jedno pytanie „kochane” wykopki
Cieszycie się ze mleko dostał bana bo jest toksyczny. A tutaj na wykopie jest 2 razy większe bagno, wiec jak to jest z ta wasza dobrocią dla ludzi ? ( ʖ̯)
#nitro #famemma #mlekozyniak
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@isrin22: 0,001%? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej toxic jest jakies pewnie 40-50% tego tagu :) toxic i hipokryci jednocześnie ale co ja tam wiem @dnasstorm: kiedyż to w końcu zrozumiecie ze gowno zrobiliście w kwestii tego bana xd gadacie tak jak muran xd
  • Odpowiedz
@DEJW88: > poza tym śmieszne jest przyrównywanie anonimowych użytkowników jakiegoś serwisu
czekaj czekaj czekaj, takich samych anonimów którzy jego wyzywali na live? ( ͡° ͜ʖ ͡°) lol
  • Odpowiedz
  • 0
@FaqQ zobacz sobie wpisy idioto ale nawet tego nie potrafisz zrobić bo jesteś na Tyle głupi i nie ogarniasz tego że spamujesz.No ale zająć życie polecisz stąd na swój głupi Ryj do końca dnia
  • Odpowiedz
@t0mI84: są 2 wpisany jeden dodany przez przypadek wiec gdzie tu widzisz spam pajacu. A idiota to musiał cię spłodzić żeby taki niedorozwój z tego wyszedł. No to musisz mało „zająć” życie a ryj to ma bydło czyli ty, więc tak ja już ci napisałem turlaj dropsa p-------o
  • Odpowiedz
  • 0
@FaqQ Hehe oj chłopczyku nie wiesz co ty piszesz nawet.Musisz mieć smutne życie pisząc takie posty w imieniu jakiegoś z---a.No ale widocznie jesteś przegrywem życiowym.No ale jeśli chcesz się sprowadzić na żywo i zobaczyć czy faktycznie jestem taka p---ą to z miłą chęcią dam ci taką możliwość.Zobaczymy czy będziesz taki kozak na żywo:)
  • Odpowiedz
Oslo 0664 Teisenveien 5 zapraszam pajacu. Sam zacząłeś wiec czego się spodziewałeś lamusie
Ps. A jak cię niestacjonarne żeby się tu przyczłapać to za 2 tyg będę w Poznaniu zapraszam ;)
  • Odpowiedz
@FaqQ: kolejny mlekozjeb co założył konto 2 dni temu i pajacuje, za głupi żeby w polszy pracować to w norwegii na magazynie siedzi i cwaniakuje hahaha
  • Odpowiedz