Wpis z mikrobloga

Mirki zamówiłem klocki z allegro przez allegro pay, ale sprzedający wysłał zły zestaw, po telefonie wysłał poprawne i w moich zamówieniach pojawiło się Przesyłka nr 2

Jak zwrócić ten pierwszy zestaw? da się to zrobić jakoś przez darmowe zwroty? jak klikam Zwróć zakup to tam jest do zaznaczenia tylko jeden zestaw klocków i kwota do zwrotu. Jak to zrobić żebym mógł zwrócić klocki a sprzedający nie musiał zwracać kasy?

#allegro #allegrosmart #allegropay #zwrottowaru #kiciochpyta
  • 4
@TrisssMerigold: wiem że oni dają sprzedawcy a nie bezpośrednio - chodzi o to aby dali sprzedawcy i mi nie zwracali bo sprzedawca się wywiązał z umowy tylko chcę odesłać mu tą pierwszą paczkę korzystając z darmowych zwrotów...
Mirki zamówiłem klocki z allegro przez allegro pay, ale sprzedający wysłał zły zestaw, po telefonie wysłał poprawne i w moich zamówieniach pojawiło się Przesyłka nr 2

Jak zwrócić ten pierwszy zestaw? da się to zrobić jakoś przez darmowe zwroty? jak klikam Zwróć zakup to tam jest do zaznaczenia tylko jeden zestaw klocków i kwota do zwrotu. Jak to zrobić żebym mógł zwrócić


@crejzus: generalnie ta kwota zwrotu, nie zostanie ci przesłana
@donPoldron: dzięki o takie info mi chodziło - generalnie pierwszy raz coś zwracam, i z moim szczęściem darmowa mam opcję tylko DPD pickup gdzie nie mam żadnego punktu i poczta polska gdzie trwa przerwa techniczna i jest niedostępna do jutra jprdl...