Wpis z mikrobloga

@Amfidiusz: a nie są zawodne? bo ovh mam od półtora miesiąca i już mam dość, ciągłe problemy z łączeniem z bazą danych. Już nawet nie chce im się nic naprawiać tylko mi kity pociskają (najlepsze jest to, że bajeczka gościa z polskiej pomocy technicznej nie zgadza się z bajeczką gościa z administracji serwera)...
@GoonSquad: (#) dh ma chyba najlepszą opinię w środowisku, w którym o tym dyskutujemy. Ale jest dosyć drogie. Ja od paru lat siedzę właśnie na lh. I przez ten okres chyba raz nie mogłem się dostać na serwery, bo mieli jakiś atak. Czat z pomocą techniczną dostępny od rana do wieczora (lub mail z rana, jeśli zgłosiłeś w nocy), do tego możliwość pobrania kopii bazy danych przez FTP z serwera backupów.
@Amfidiusz: jakby co to mógłbym się za jakiś czas odezwać do Ciebie na priv po więcej informacji dotyczących tych hostingów? Do końca sesji i tak nie będę miał głowy do przenoszenia strony, a tym razem muszę być pewny, że nic nie będzie zawodzić w tym hostingu:P
@GoonSquad: (#) Nie ma sprawy, PW mam chyba ustawione otwarte dla wszystkich ;)

A jeśli będziesz chciał sam szukać, to polecam fora supportów różnych aplikacji internetowych. Znajdziesz tam solidne opinie administratorów serwisów a nie przepychanki takie jak na np. WHT.
@GoonSquad: (#) Mogę Ci później też podrzucić parę linków do stron znajomych, które stoją na tych serwerach, żebyś sam się mógł przekonać o czasie ładowania ;) Ale to raczej już na PW niż tutaj.