Wpis z mikrobloga

Cóż przy tej aferze z mlekołakiem i ja dorzucę swoje 5 groszy ( albo raczej 5eurocentów bo trochę tego będzie)

Po1. Chciałbym pogratulować wzięcia się za patologie p0lskiego YT towarzyszowi @ArseneWengerTheAnimatedSeries zrobiłeś kawał dobrej roboty i uświadomiłeś wielu osobą jak bardzo p0lski YT jest patologiczny. ( w sumie jak większość społeczeństwa w tym kraju)

Po 2. Nitro dostał w końcu za swoje jak tak przyglądałem sie tej całej aferze i co tu sie działo sam nie wiedziałem którą stronę trzymać ale finalnie wyszła cała hipokryzja p0lskiego YT. W tym świecie jest tak samo jak w p0lsce ręka rękę myje 1 2 chroni za plecami itd. sam boobsman jako niby strażnik internetu miał gdzieś to że ludzie wybijają sie na patologicznych treściach wyzywanie ludzi obrażanie itd ale za to miał problem do tego ze jakaś blądyneczka (wersow) skopiowała sobie czyjeś logo przy minimalnej szkodliwości społecznej + jej kontent nie jest nikomu uwłaczający i nie promuje on jakichś bardzo negatywnych zachowań. Na zakończenie punktu 2 podsyłam filmik jak muran dzwonił do boobsmana i wyjaśniał go a ten sie tylko śmiał widać że ma coś na sumieniu https://www.youtube.com/watch?v=PWw_JzvVLPM kiedy dzieci są wyzywanie publicznie przez nitra na Omegle to jest dobrze. Ale kiedy jest to w inną stronę na benkarta nitra to już be....

Po 3. Zachęcam ciebie @ArseneWengerTheAnimatedSeries do poruszenia innych kwestii patologi YT np Natsu która robi kontent dla również młodej widowni szczególnie żeńskiej a ma takie brudy za sobą jak kamerki. Zapytacie ale co z tego sexworkig co ty chcesz. To z tego że młode dziewczynki często się na niej wzorują i chcą być taka jak ona a potem konczą na chaturbate albo innych OF albo pokazują sie skompo ubrane bez staników. Zresztą 90% PL YT to siedlisko patologi więc coś sobie wybierzesz.

Podsumowując dobrze ze kanał mlekołaka spadł z rowerka ciekawi mnie co teraz zrobi komenteria a szczególnie boobsman aka wardęgo strażnik internetu (może zgoli tego fifka na brodzie w ramach pokuty). Zachęcam również kogoś kto ma kontakt do konopa aby ten nagrał coś na wardęge że punktuje głupiutkie dziewczyny kopiujące logo a przyzwala na patologie swoich koleżków. + mam nadzieję że biologiczny ojciec Nikodema wreście sie do niego przyzna i weźmie go pod swoje skrzydła ale bez p0lki która poleciała na szmal.

To tyle drogi czytelniku jeśli dotarłeś do końca to zostaw komentarz o treści: Wataha nie gryzie, wataha sie ku*** .

#nitro #thenitrozyniak #muranski #muran #wataha #takaprawda #afera #konopski #nitrozyniak
  • 7
Zapytacie ale co z tego sexworkig co ty chcesz. To z tego że młode dziewczynki często się na niej wzorują i chcą być taka jak ona


@Towarzysz-ka_szary_PaSeK0991: ale to ona zachęca w swoich filmach do tego? Nie? To co cię to? Natomiast Arsene jest znany z manipulowania i wciskania swoich poglądów do filmów o tematyce naukowej, więc jego też powinni zbanować.