Wpis z mikrobloga

@NiebieskaFantaZero: realistycznie patrząc to teraz się stawia chęci jednostki ponad dobro ogółu ktoś powie że to spoko ale... no dobra wojsko zawodowe dla chcących, wystawiamy 300 tyś ludzi, napada nas jeden z wielu totalitarnych krajów w dalszej przyszłości w którym jednostka się nie liczy. Ci co nie chcą do wojska dają dyla, reszta przegrywa niby spoko dla tych co uciekli. Ale jak im tak łatwo pójdzie z Polską to napadną na
@NiebieskaFantaZero: zrozum nie mam chęci się szkolić i nie mam chęci walczyć za ten kraj. Jeśli Ty porównujesz naukę w szkole do bycia mięsem armatnim to jedno wielkie XD Jesteśmy ludźmi a nie zasobami i nikt normalny nie zgadza się na takie traktowanie
@ZebraKz: jestem ciekaw czy cie będzie stać na wyjazd lub łapówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°), a potem będziesz się gryzł z własnym sumieniem bo babcia nie wyjechała i ją zabili a ty uciekłeś. Dymałbys w depresji w Niemczech na jakiejś taśmie za minimalną po takiej ucieczce jak u nas Ukraińcy, bo języka pewnie nie znasz.
@NiebieskaFantaZero: jak jesteś ciekaw to stać mnie na wyjazd, znam język angielski na poziomie C1, babcia już dawno nie żyje, uciekł bym najprawdopodobniej do ciotki do Australii i pracował tam dalej w zawodzie. Ba i tak mam zamiar to zrobić ale byłaby dodatkowa motywacja ^^