Wpis z mikrobloga

Nasz bohater jawi się jako smakosz oraz wielbiciel kuchni indyjskiej i chińskiej. Dużo podróżował i z tych podróży korzystał także kulinarnie, odkrywając nowe smaki. Sam lubi gotować; niektóre podane przez niego dania nie do końca do mnie przemawiają, ale to nie mnie ma smakować więc nie ma co grymasić. Poza tym lubi zbierać grzyby.
Jedno ze zdjęć w artykule pokazuje skrawek półki w łazience i moje perfumiarskie sokole oko od razu zauważyło
maegalcarwen - Nasz bohater jawi się jako smakosz oraz wielbiciel kuchni indyjskiej i...

źródło: comment_1670420107BbHlbnqRuPHeCnXuwDZwUr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zamieszczam list od Czytelniczki, która wygrała konkurs na wspomnienia z dzieciństwa. Wzruszył mnie, bo oprócz apetycznego opisu pyszności zastanowił mnie pokazany tam upływ czasu. Wspomnienia Autorki na pierwszy rzut oka wyglądają na starożytne, zamierzchłe, a gdy człowiek siądzie i policzy na palcach to tak naprawdę wcale dużo czasu nie upłynęło. W 1997 starczyłoby że Autorka miałaby 50 lat, nie musiała być jakąś siwą babuleńką. Gdy byłam mała to jakoś nie zastanawiałam się
maegalcarwen - Zamieszczam list od Czytelniczki, która wygrała konkurs na wspomnienia...

źródło: comment_1670420157iHcrNnJjq9obeFyHI8BxWs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz