Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie tak polecane Sony WH-1000XM5, bo zależy mi na najlepszym ANC no i w porównaniu do poprzedniego modelu szału nie ma, naprawdę.

Budowa i konstrukcja - gówno. Nie są już wygodnie składane, więc przechowywane zajmują więcej miejsca. Wokółuszniki obracają się w drugą stronę niż w XM4, więc chwilę zajmie przestawienie się, żeby pamiętać gdzie L a gdzie R bez patrzenia - nie wiem po co to zmienili.

Komfort i wygoda - gówno. Poduszki są twardsze, pałąk na czubku głowy też twardszy. Jak zakładam XM4 to jakbym się mięciutką watą obłożył, a te czuję że mi uciskają łeb. Może się wyrobią jeszcze, ale to kiepsko świadczy o trwałości z drugiej strony.

ANC - no tutaj jest lepiej, ale jestem na 99% pewien, że to dlatego że XM4 dostał jakiś #!$%@? firmware update który to psuje, bo mam wrażenie, że słyszę dźwięki, których wcześniej nie słyszałem przy włączonym noise cancelling (szum aut z ulicy np.). Więc tu mam mieszane uczucia, co nie zmienia faktu, że XM5 wyciszają ładnie.

Do muzyki nie mam ucha, zresztą nie do muzyki je kupiłem, więc się nie wypowiem w tej materii. Apka do obsługi taka sama. Etui ładniejsze było w poprzednim modelu.

Czy polecam? Za politykę #sony i sztuczne postarzanie produktów nie i #!$%@? im w plecy, ale faktem jest że nie ma chyba lepszych słuchawek bluetooth z anc na rynku teraz.

#sluchawki #audio #noisecancelling #anc
advert - Kupiłem sobie tak polecane Sony WH-1000XM5, bo zależy mi na najlepszym ANC n...

źródło: comment_1670419436Ls33D1947ZXdcHVpFpzZFB.jpg

Pobierz
  • 11
@advert: ale to chwalisz sie czy zalisz? :D jeszcze rozumiem jakby to byla nowinka i nikt przed toba nie napisal ich recenzji :D wszystko to od dawna bylo wiadomo, sam mam XM3 i XM4 (te kupilem tylko z tego powodu, ze juz sie nie dalo w miare normalnie kupic XM3 a potrzebowalem drugich) na 5 nawet nie spojrzalem z powodu ich designu. BTW skad u sluchawek wyciagnales jakies postarzanie produktu :D
ale to chwalisz sie czy zalisz?

@Evzen_Huml: żalę

jeszcze rozumiem jakby to byla nowinka i nikt przed toba nie napisal ich recenzji :D wszystko to od dawna bylo wiadomo, sam mam XM3 i XM4 (te kupilem tylko z tego powodu, ze juz sie nie dalo w miare normalnie kupic XM3 a potrzebowalem drugich) na 5 nawet nie spojrzalem z powodu ich designu.

a ty? chwalisz się czy żalisz?

BTW skad u
a ty? chwalisz się czy żalisz?


@advert: widocznie nie przeczytales zadnej recenzji przed zakupem i teraz biadolisz. Ja sie ani chwale ani zale, jestem zadowolonym uzytkownikiem obu posiadanych modeli. Sony na szczescie mi nic nie postarzylo :D
@advert: dodam od siebie że czarne XM5 się palcują nawet od czystych rąk... nie wiem co to za gówno materiał, ale trzeba będzie się z nimi jak z jajkiem obchodzić.
Co do dzwięku i ANC to po przesiadce z XM3, odczuwam poprawę jakości, czy wartę różnicy ?
Osobiście uważam że nie warte aby płacić ~1300zł, a co dopiero więcej.
Transportowanie ich jest na minus przez brak składania... brak NFC (!) dla