Wpis z mikrobloga

Ehh, ten januszex już mnie dobija… ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na poważnie - pracuje sobie w korpo jako programista15k i w sumie to mam już mam trochę dość robienia na tego złodzieja. Zawsze chciałem założyć własną firmę więc czemu nie spróbować tutaj.

Otóż moja propozycja jest prosta – jeśli masz (lub znasz kogoś kto ma) małą lub średnią firmę i masz pomysł jak usprawnić działania w swojej firmie/zaoszczędzić pieniądze/wybić się ponad konkurencję przy pomocy jakiegoś jakiegoś programu/aplikacji to napisz do mnie w wiadomości prywatnej NIP Twojej firmy oraz max 10 zdań opisu pomysłu (pamiętaj, że to Twój pomysł i może okazać się bezcenny! bądź na tyle ogólny na ile to możliwe oraz na tyle opisowy żeby pokazać mi, że warto aby inwestował w to swój czas). Ja z tych zgłoszeń wybiorę jedno i za darmo wykonam to oprogramowanie (późniejsze utrzymanie i dalszy rozwój to oczywiście inny temat).

Ty poświęcasz czas na to, żeby ze mną rozmawiać i dokładnie wytłumaczyć mi czego potrzebujesz. Jeśli stworzone oprogramowanie Ci się spodoba to możesz go używać.
Ja natomiast zyskam doświadczenie i być może pozwoli mi to postawić pierwsze kroki/zdobyć znajomości/spróbować czegoś na własną rękę.

Tagi dla zasięgu #firma #dzialalnoscgospodarcza #biznes #wlasnafirma #wlasnadzialalnosc
  • 2
  • Odpowiedz
@mary_czary: Powodzenia. Z doświadczenia powiem, że darmowe PoC nigdy się nie udają. Mało kto też Ci zapłaci tak po prostu pieniędzmi, więc musisz być bardzo konsekwentny w wyciąganiu od nich czasu. Serio. Ułóż to tak, żeby nie byli w stanie tego ogarnąć w godzinę tygodniowo i od razu ucinaj współpracę gdy widzisz brak zaangażowania.
  • Odpowiedz