Wpis z mikrobloga

Ten gość 100 procent prawdy pisał. Jakiś komentarz z wykopu sprzed przeszło 3 lat. Miał nick Alex Rener czy jakoś tak. Nie żebym to był wtedy ja, ale tak to byłem ja. Możecie dzwonić po karetkę.

Jebnac w #!$%@?. Tam jakas babajaga lata widzi buty w przewodzie wentylacyjnym podczas smierci klinicznej, jakis debil rockowy widzi żarówkę osram jak go reanimuja, palanci przytakuja, tam jakis wariat opowiada o tym jakie byly rozmowy, przebieg operacji i czynnosci wykonywane przez lekarzy podczas śmierci klinicznej z innej sali niz on byl, zdumieni głupi lekarze przytakują, skąd pan moze wiedziec? Po co skad sie wzięła glupia infornacja w "przyrodzie", ze "zechciała" zaistniec najlepiej powiedziec bo tak juz "musi byc i koniec" tak działa natura. A teraz tylko zupelnie przypadkowo samoloty same sie nie skladaja. Powiem krotko, jeśli nawet jakis bog istnieje czy "wyzszy stan" to gardzę tym czymś i nie chce nigdy poznac za to piekło co nam ludziom tu zgotował/o to cos lub jakis durny zaawansowany byt technologiczny lub ufo niech zdechnie w cierpieniach. Wszedzie zło i wojny i choroby, zadnych wybawien niech wreszcie jebnie wszystko przeciez mowil Hawking ,ze jest szansa,ze rzeczywistość prysnie jak bańka mydlana. Oby kiedyś spełniły się Jego słowa i miał rację. To nawet nie niesprawiedliwość to głupota świata w postaci świata.


#takaprawda #duchyistnieja #kryptydyistnieja