Wpis z mikrobloga

@cadcadcad: Opowiadanie na niezadane pytania i w ogóle tego typu artykuły to domena wielkich, beznadziejnych mediów. Robią miliard takich artykułów dziennie i gdy wpisujesz cokolwiek typu gdze obejrzeć mecz, to właśnie artykuły z niezadanymi pytaniami się pokazują. Jeszcze jakoś je odświeżają, że jak wyszukuję w google po dacie, to pojawiają mi się stare, ale "zaktualizowane" artykuły, gdzie aktualizacja to pewnie dopisanie przecinka
Ja pierdziele, pisze już chyba 5 post o tym.

Ta ustawa nie ma na celu wprowadzenia jakichkolwiek przymusowych ćwiczeń dla cywili!

Od momentu kiedy istnieje zasadnicza służba wojskowa, państwo ma prawo powołać każdego z kategorią A do służby czy na szkolenie i tak jest od czasów PRL,jedyna zmiana była bo zawiesili zasadniczą ale to niczego nie zmienia w tej kwestii.

Wpadliście w zbiorową histerię bo już widziałem kilkadziesiąt postów w gorące o
@Maslacki @norbert108: Tak, Państwo może powołać każdego z kategorią A na szkolenie, ten przepis istnieje od kilkudziesięciu lat od wczesnego PRL, co najlepsze wiele krajów EU ma podobne przepisy dotyczące obronności kraju i to nie jest nic nadzwyczajnego

A zdajecie sobię sprawę że podczas konfiltu zbrojnego Państwo ma prawo nas powołać do służby czy tego też nie wiecie...?

Czy wy #!$%@? wczoraj urodziliście że teraz dajecie o to #!$%@?? xD