Wpis z mikrobloga

Kradzież samochodu, siema Mirki niestety i mnie dopadła klątwa złodziejstwa i dziś (albo wczoraj w nocy) ukradli mój samochód marki Kia Sportage, rok produkcji 2020, numer rejestracyjny WR 845FG. Miejsce zdarzenia to okolice Placu Wilsona w Warszawie. Może ktoś coś widział , mieszka w okolicy i może zwrócić uwagę czy nie został gdzieś przeparkowany. Uprzedzając pytania, sprawa jest już na policję zgłoszona i miał AC ale szkoda samochodu, jednak człowiek się przywiązuje do auta. :(. PS. zmiana w Paint rejestracji bo zdjęcie ze starą rejestracją. Znakiem szczególnym tego modelu są czarne alufelgi i czarny grill. Jakby ktoś coś widział proszę o kontakt priv na wykopie. #wykopefekt #kradziez #warszawa #samochody
Mosimir - Kradzież samochodu, siema Mirki niestety i mnie dopadła klątwa złodziejstwa...

źródło: comment_16703439118eypolQXC95xnIZMm5bW2b.jpg

Pobierz
  • 13
@dragon7: pewnie tak, jedyna szansa że odstawili gdzieś w pobliżu i stygnie, ale nie wiem ile jest w tym prawdy i czy tak robią. Na policji mówili że raczej zagłuszają sygnał i tyle, no ale mają szukać :) ale kto wie
@Mosimir: Jakie miales zabezpieczenia i ile ukrytych trackerów? bo rozumiem ze jakieś miałeś, a oni wszystkie zagłuszyli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) znajomy sobie coś takiego kupił ze jak auto się ruszy bez autoryzacji poza wyznaczona strefę to od razu dzwoni do niego dyżurny z firmy która namierza auto