Wpis z mikrobloga

Boże....
Czy wy realnie nudzicie się czasami? Jest mi to coś zupełnie obcego. Jak dorosły człowiek może się nudzić? Można się lenić, opieprzać, odpoczywać, ale jak można się nudzić? Jest tyle rzeczy zawsze do robienia i tych ambitnych jak i durnych.
Bardzo często faceci na tinder czy później na IG piszą - straszne nudy, nudzę się, nudno mi, też się nudzisz pewnie? Zaczęłam na to zwracać uwagę bo mnie to drażni i jest to coś czego nie potrafię pojąć. Też tak macie :D?
#tinder #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow
  • 18
@asiaczk:
No mnie też to drażni, a zauważam to często. Nuda, nudzę się, albo wpis jakiegoś Mirka "nudziłem się, więc zrobiłem..". Najlepiej jak ktoś mówi "eee bez pracy to w końcu byś się zanudził w tym domu i chciał wrócić". Jest tyle interesujących rzeczy, że nie da się tego zrobić w jedną dobę. Żyjemy w takich czasach, że mamy szeroki wachlarz rzeczy, które możemy robić. Nie ma opcji by się nudzić.
@asiaczk: Ja nawet dwa dni temu się nad tym zastanawiałem, więc też bardzo zwracam na to uwagę :) Czasami dopytuję się - Dlaczego się nudzisz, bo jestem ciekaw co taka osoba odpowie, ale wtedy zmienia temat i chyba nigdy nie udało mi się uzyskać odpowiedzi. No i mam podobnie, że nawet jak totalnie się opieprzam i nic nie robię to i tak nie czuję nudy, bo to fajny czas sam ze
@asiaczk: no przecież nikt nie jest w stanie zająć każdego dnia, każdej godziny, tak aby chociaż przez chwilę dłuższą nic nie robić i po prostu się nudzić, nawet z aspektu takiego, że nie ma się siły na cokolwiek.
@asiaczk: ja się nudzę bo czekam aż mi się zachce robić to co muszę a nie będę się relaksował bo potem mi psycha siądzie że się lenię ( ͡° ͜ʖ ͡°)