Wpis z mikrobloga

Na karku 28 lat. Słyszałem sporo dobrego odnośnie tego serialu od starszych ode mnie(podcasty). Po pierwszym odcinku zrozumiałem, ze to całkowicie nie dla mnie, a raczej dla osób 13/17( ͡° ͜ʖ ͡°). Jestem fanem Harrego Pottera, Władcy Pierścieni i innych(serial Loki był świetny, przynajmniej początek), ale ten serial.. to jak niektóre sceny są nakręcone po taniości itp itd. To aż w oczy kłuje, typowy serial dla nastolatków
#wednesday
  • 6
@KrzysiekBee: zgadzam się - jeśli chodzi o ten serial i podobne, choć filmy animowane niektóre z wyższej półki są wciąż świetne, nieważne ile ma się lat.. ale ten serial w tylu miejscach wygląda sztucznie, że aż głowa boli. Dziwie się troszkę dlaczego ten serial u osób dużo starszych ma bardzo dobre oceny i przy którym dobrze się bawią. No ale każdy jest inny i mamy różne filmy/seriale tak by trafić w
@Loscompanieros: u mnie podobnie. Koleżanka oczytana, zajmująca się zawodowo kulturą lokalną, 34 lata, ja 30 polecała i obejrzałem. Dla mnie to w sam raz na jeden raz. Luźny serial właśnie bardziej dla nastolatków. Przyjemny, ale... nie ma się czym zachwycać. Na myśl przywiódł mi ubogiego Harrego Pottera, ale i inny serial Netlfixa dla nastolatków, także remake, czyli Sabrina. Może kobiety zawsze ciągnie do lat szkolnych, gdy nie miały obowiązków i mogły