Wpis z mikrobloga

@prodigium: bo ludzie to parametry-whores

jak czują to chcą to, żeby inni też czuli - nieważne jak pachnie, ważne że czuć

tak samo na wykopie - wiecej jest pytan o parametry niz o sam zapach / jakość soku

upadek perfumiarstwa jako sztuki

  • Odpowiedz
jeden strzał wypełnia pomieszczenie, a zmyć się nie da.


@saradonin: jedyne perfumy jakie miałem z takimi parametrami kompletnie mi nie podchodziły więc zostałem członkiem kościoła owersprejingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzbannik: no a setka pigwy ma 90 ml, litr coli ma 0,85 l, duze laysy 130g

wszyscy tak robia ze wszystkim, wiec i w perfumach mniej perfum trzeba wiecej psikać, miej pretensje ze pieniądz był za tani przez ostatnie 15 lat i teraz #!$%@?ło bańke, trzeba teraz bulić, a perfumy oversprayować
  • Odpowiedz
  • 0
@saradonin by spróbować tego wytworu zachęciły mnie opinie, że czuć 2 dni, i tak jest czuć, nawet po kąpieli, a sam zapach akurat to majstersztyk dla mnie ale dopiero po jakieś 1h bo z początku takie se mocno
  • Odpowiedz
@nihilistyczna_paruwka: nie i już nie chcę, po przygodzie z Terroni i Bergamask (całkiem dobrymi swoją drogą) doszedłem do wniosku, że jednak nie lubię gdy ubrania zostają na stałe związane z zapachami, bo skurczybyki zeszły dopiero za 3 czy 4 praniem.
  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel: Nie przesadzaj już. Perfumy musza mieć dobre parametry. Inaczej my je ledwo czujemy. Nawet jak nie chcemy innych nimi raczyć to przynajmniej w personalnej bańce trzeba je czuć. Ja perfumy które sam ledwo wyczuwam po godzinie dwóch od razu dyskwalifikuje.
  • Odpowiedz