Wpis z mikrobloga

Taką mam nietypową nawet jak na taką godzinę myśl
Bo tak szczerze nigdy mnie nie ciągnęło do stricte seksu, bardziej do przytulasków albo nawet do platonicznej miłości (czyli takiej bez seksualnych aspektów). Ba, nawet odkąd tylko pamiętam zwykłe po#no wywoływało u mnie obrzydzenie - nagość, myśl, że dochodzi do kontaktu różnych cieczy, generalnie FUJ.
Jedynie rule 34 nie odpycha mnie, a nawet tutaj jest haczyk, bo bardziej kręcą mnie arty mające tagi "suggestive" a niżeli "explicit" (czyli właśnie po#no).

I pytanko - czy to kwalifikuje się jako aseksualizm? Bo wśród tego jest nawet coś takiego jak "heteroromantyczność" czyli pociąg romantyczny wobec płci przeciwnej, a w moim przypadku - do postaci żeńskich, bo pociąg romantyczny do kobiet to też u mnie jakoś odpada.

#przegryw #seks #pytaniedoeksperta

Czy mój opis zalicza się do aseksualizmu?

  • Jeszcze jak! 8.9% (4)
  • Tak 15.6% (7)
  • Poniekąd, bo też jest heteroromantyczność 22.2% (10)
  • No niezbyt, przejdzie pewnie z czasem 15.6% (7)
  • KU#WA OPIE! 37.8% (17)

Oddanych głosów: 45

  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Himedanshi tutaj nie doprecyzowałem, bowiem chodzi o to, że byłby ten pociąg romantyczny, ale przez moje społeczne upośledzenie szybko by upadło albo zamieniło się w niechęć do dalszych działań
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@H4X0r3Q: Znajdź grupę aseksualnych osób, np na fejsie/discordzie i pogadaj z nimi o tym. Na wykopie Ciebie tylko wyśmieją, ale to świadczy o tym portalu.
  • Odpowiedz