Wpis z mikrobloga

Do jakich my czasów się cofnęliśmy, że na zgrupowaniu kłócą się o pieniądze. Grasz jeden z najważniejszych meczów, nie jesteś pewny awansu, ale jesteś trenerem Michniewiczem i mówisz na odprawie do piłkarzy, że musimy ustalić jak dzielimy się kasą. Ba, chciał nawet ugrać większy procent dla swojego sztabu z tych 30 czy tam nawet 50 milionów.

Ciekawe kto miał interes w tym, żeby zasugerować w kolejnych artykułach, że to właśnie Lewandowski chciał podzielić pieniądze według ilości minut na boisku. Budowanie narracji, że to bogaty Lewandowski ma żal o milion złotych (było to dziwne biorąc pod uwagę, że wpłaca po 500k na akcje charytatywne). I co się okazuje? Było zgoła inaczej i to Lewy jako kapitan chciał żeby każdy dostał po równo. Nie chce mi się wierzyć, że po takim szambie Michniewicz zostanie na stanowisku. Potwierdziło się tylko jedno, że on zawsze wie najlepiej i nie jest niczemu winien. Było tak w Legii, czy innych klubach.. tak samo jest teraz w reprezentacji Polski. Znowu pokłócił się z piłkarzami. Gardzę, jeśli to co słyszymy i czytamy jest prawdziwe.

PS. Cieszę się bardzo, że Jadczak czy Włodarczyk o tym piszą, niech grzeją temat to może uratujemy polską piłkę. Pewnie nawet w przypadku wybrania innego selekcjonera, znowu postawimy na polską myśl laga bonito, ale warto mieć nadzieję...
#reprezentacja #pilkanozna #mecz #kanalsportowy #meczyki
  • 14
  • Odpowiedz
@iksboks: Stanowski tutaj dodaje też swoje , będzie bronił Czesia bo to jego źródło informacji. Już na tym kanale sportowym jadą po każdym by go wybielić , więc nie zdziwiłbym się jakby to Stanowski puścił tą famę o tym podziale i Lewandowskim.
  • Odpowiedz
@iksboks: Jeśli Michniewicz pozostanie na stanowisku to mam nadzieję, że na mecze reprezentacji nikt nie będzie przychodzić, tak jak kiedyś. Oby przyśpiewka o pzpn wróciła na stadiony w Polsce.
  • Odpowiedz
@iksboks: Artykuł Włodara robiony na klęczkach przed Lewym, nie brałbym tam wszystkiego za pewnik. Sytuacja jest łudząco podobna do tej z odejściem Sousy. Prywatna sprawa praktycznie dzień po jest w mediach. Nie zdziwiłoby mnie, gdyby temat wypuścił Kulesza wkurzony na Michniewicza, że nie chce się podzielić.
  • Odpowiedz
@iksboks: @Quardoz: @LamajHarma: @duzeelobenc:
Jesteś najlepszym napastnikiem kilku sezonów, Twoje ciało to Twoja świątynia, jesteś profi w każdym możliwym aspekcie Twojego zawodowego sportu. Grasz w drużynach pod najlepszymi trenerami obecnego wieku, wygrywasz na najlepszych stadionach świata. Musisz słuchać porad od trenera Wisły Płock albo być 712 połączeniem, żeby coś zrozumieć. Granice absurdu
  • Odpowiedz
Artykuł Włodara robiony na klęczkach przed Lewym, nie brałbym tam wszystkiego za pewnik.


@mrpickles_: dla mnie szokująca była ta pierwsza narracja że Lewandowski w imię jakichś drobnych rozwala całą atmosferę w grupie i nie powiem ze sam byłem #!$%@? i też #!$%@? zdziwiony. Natomiast ta druga wersja która ponoć jest prawdziwa po stokroć mi bardziej pasuje do profilu RL.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 161
@PeterGosling: nikt o zdrowych zmyslach nie zajaknie sie nawet zeby powiedziec ze rl to pazera czy chciwus i mu malo kasy. Jak myslisz, kto zachowuje sie szczerzej - 711 i gagatek dyskotekowy z Bstoku czy profesjonalista do szpiku kosci, topowy sportowiec swiata ktory dzieli sie poteznym pitosem z chorymi dziecmi
  • Odpowiedz
Potwierdziło się tylko jedno, że on zawsze wie najlepiej i nie jest niczemu winien.


@iksboks: Neee, kulesza kręci, że lewy winien (w jednych mediach) i michniewicz winien (w innych mediach). A to następnie publicznie przyjął kasę do pzpnu
  • Odpowiedz
  • 0
Było zgoła inaczej i to Lewy jako kapitan chciał żeby każdy dostał po równo.


@iksboks A może któryś zamiast dzielić cudzą kasę, to by powiedział głośno, że nie będą doili podatnika, bo Morawieckiemu zachciało się pieniądze rozdawać? Głośno w mediach.

Dla mnie wszyscy są siebie warci. A Wy też jesteście tu naiwni, bo zamiast dywagować kto miał ile dostać, to powinien być ostry sprzeciw traktowaniu pieniędzy państwa jak kiesy udzielnego księcia, który
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iksboks: leśny dziad discopolowiec wybrał na selekcjonera grubą świnię umoczona w afery korupcyjne, która teraz stara się kręcić wały? Któż by się spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iksboks: ja was podziwiam że oglądacie to bagno i irytuje mnie ile hajsu idzie na piłkę a nie siatkówkę,ręczna czy koszykówke sporty w których odnosimy jakieś sukcesy
  • Odpowiedz