Wpis z mikrobloga

@saviola7: znaczy mój jest do 75cm więc zbliża się do tego wzrostu. Niektóre są na wzrost niektóre na wagę. Ten też kupiłem w bobowozki. I pewnie też tam pojadę ale zbieram informacje gdzie jeszcze mogę podjechac jakbym nie znalazł.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ElectroNICK: W Poznaniu masz sklep 8 gwiazdek na Heleny Szafran. Tam masz specjalistów od tematu. Nie ma obrotowych fotelików do 25kg. Masz do wyboru albo obrotowy do 18kg albo tyłem na isofix do 23kg (axkid one), albo tyłem na pasy do 25kg (np. axkid minikid) albo tyłem na pasy do 36kg (np. besafe stretch). Podjedź, to dopasują ci do dziecka i do samochodu. Jeden warunek, że maluch musi sam siedzieć. Jeśli
@ElectroNICK: Jak będzie Ci pasował axkid minikid bierz bez mrugnięcia okiem. To jest czołg nie fotelik tak elegancko trzyma dziecko.

Teraz do drugiego mam isofix jakiś (nie pamietam nazwy) i tez obrotowy i nie do końca mi się to podoba ten axkid na pasy mam wrażenie był stabilniejszy. Bobowozki albo 8gwiazdek
@ElectroNICK: nie ma dobrych, przetestowanych obrotówek z pasami wewnętrznymi do 25 kg. 95% obrotówek masz do 18 kg i są montowane za pomocą Isofixu i nogi antyrotacyjnej. Inne "obrotówki" , z kategorii 9-25 alb 9-36 mają pasy wewnętrzne do 18 kg, a potem dziecko zapina się pasem samochodowym. Jak chcesz coś na dłużej w pasach wewnętrznych, to tak jak pisali wyżej, weź pod uwagę fotele typu RWF, takie jak Axkid Minikid