Wpis z mikrobloga

iPhone 12 - kupiłem pod koniec lutego i kondycja baterii spadła do 99%. Ogólnie dbam o cykle ładowania, nie ładuję ponad 80%, poniżej 20% też staram się jak najszybciej podłączyć, nie korzystam też zbyt dużo. Normalne tempo, czy powód do niepokoju, że tak szybko? Żeby nie było - nie panikuję, szukam po prostu punktu odniesienia. Spotkałem się z opinią, że od 100% do 99% schodzi baaardzo długo za to od 99 do 95 bardzo szybko.
#iphone #apple #bateria
  • 11
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric: Jak chcesz dbać bardziej o baterie to temperatura baterii podczas ładowania jest ważna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakiś wentylatorek pod telefon na czas ładowania ogarnij. Albo na zimny parapet np
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric: Pewien facet miał swojego iPhone'a i zauważył, że bateria traci swoją moc bardzo szybko. Postanowił udać się do sklepu, aby sprawdzić, czy jest coś nie tak. Pracownik sklepu sprawdził, po czym stwierdził, że bateria jest w dobrym stanie. Następnie zapytał go, czy często korzysta z urządzenia, na co facet odpowiedział, że nie. Wtedy pracownik sklepu oświadczył: "No tak, mój chłopie, twoja bateria nie jest zepsuta, po prostu jest staroświecka".
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric: powinny być już w tym momencie bany na tagu za kolejne #!$%@? o spadającej kondycji baterii. Gwarancję masz do 80% przy 400 cyklach. Jeżeli masz telefon niecały rok i nie widzisz różnicy, to czym się przejmować?
  • Odpowiedz