Wpis z mikrobloga

siema jakiego steamdecka polecacie kupić? szczerze mysallem nad 256gb, ale nie wiem czy widzi mi się dopłacać 600zl za jakieś śmieszne 192 gb więcej xD kupować 64gb i wymieniać dysk? czy może lepiej po prostu jakaś kartę sd 512gb sobie dokupić? nie ma zbytniej różnicy w grze na karcie sd, a dyskiem? czy potencjalna wymiana dysku jest trudna? czy po prostu dopłacić te kasę na 256 albo w ogóle zaszaleć i wziąć 512gb xD #steamdeck
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rovexx: W zależności co zamierzasz grać. Ja kupiłem steam decka 64gb i spokojnie ogarniał z kartą starsze gry. Ale wymieniłem dysk na 512gb i nowsze tytuły się mieszczą i działają dobrze. Wymiana dysku jest stosunkowo łatwa, nawet jeśli nie miałeś kontaktu z elektroniką, to z poradnikiem na YT nie powinno być problemu. Instalacja steam os jest banalnie prosta. Moim zdaniem nie ma sensu płacić za 256
  • Odpowiedz
Wymiana dysku jest stosunkowo łatwa, nawet jeśli nie miałeś kontaktu z elektroniką, to z poradnikiem na YT nie powinno być problemu. Instalacja steam os jest banalnie prosta


@TheAryX: Też zależy od egzemplarzu. Mi proces wymiany pamięci zajął 15/20 min. Zaś na instalację SteamOS musialem czekać około 3 czy 4 godzin
  • Odpowiedz
@profeskasz: @TheAryX: i jak po kilku miesiacach od wymiany? byly jakies odczuwalne uniedogodnienia związane z tą wymianą? czy wszystko normalnie śmiga? jakbyscie mogli jeszcze raz zadecydowac to znow byscie wymienili czy doplacicli do wiekszej pojemnosci?
  • Odpowiedz
@Rovexx: zostawiłem steam decka podczas instalacji na kilka godzin. Przy końcu miałem blackscreena, który pokazywał się nieskończoność. Rozwiązanie okazało się bardzo proste, bo wystarczyło przytrzymać przycisk zasilania na kilka sekund xD
  • Odpowiedz