Wpis z mikrobloga

A wrzucę swój komentarz do pytania jakiegoś Mireczka odnośnie zmiany kategorii i jak to wyglądało w praktyce, może kogoś zainteresuje. CZOLEM WIELGIEJ BOLSCE ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe

Odbyłem służbę przygotowawczą w 2015, jakoś 4 miesiące to trwało. Byłem, zobaczyłem i się wyleczyłem ze złudzeń związanych z wcześniejszą oceną atrakcyjności ich oferty pracy zawodowej. Wróciwszy do cywila, doceniłem swoją, pracę i doznałem turbomotywacji do rozwoju po tej chooyni, która miałem okazję samemu ocenić. Jakoś od 2017, nagle z dupy sobie o mnie przypomnieli i to się w pale nie mieści jak system potrafi męczyć regularnie człowieka, który wprost ma #!$%@? na ich ofertę pracy. W skrócie, obecnie mam kategorię D i święty spokój, walczyłem z tym betonem przeszło 2 lata, aby doprowadzić do zmiany decyzji z A do D. Da się a raczej dało się tego dokonać, jeszcze do ubiegłego roku, obecnie stawiam kratę piwa, że jest niepisany nacisk polityczny na utrudnienie tego procesu x100.