Wpis z mikrobloga

05/12/22 #biedarozpiska

Dzień dobry.

Okazało się, że jednak potrafimy grać w piłkę. W dodatku z zespołem broniącym mistrzostwa świata. Wojtek Szczęsny zdecydowanie naszym najlepszym zawodnikiem turnieju - to o czymś świadczy.

Teraz pozostaje czekać na decyzje Cezarego Kuleszy, od którego zależy czy nadal będziemy grać pod wynik czy może kadra będzie próbować budować jakieś podwaliny pod lepszą grę w przyszłości. No i czekam też kto zakończy reprezentacyjną karierę - bo może to zabawne, ale tacy zawodnicy jak Grosicki czy Krychowiak nadal mogą być przydatni tej kadrze. Niemal na 90% jestem pewny że zrezygnuje Kamil Glik, a w jego miejsce skoczy Paweł Dawidowicz. Wrócimy też na stałe do grania czwórką obrońców, choć ze słabszymi rywalami nie przeszkadzałaby mi gra trójką.

Niedługo postaram się też podsumować występ naszych orłów na tym mundialu, choć zapewne nic odkrywczego tam nie będzie.

A rozpiska sama w sobie codziennie o 22:40 na matchday.pl.

-----

MISTRZOSTWA ŚWIATA – DZIEŃ 16

16:00 – Japonia – Chorwacja, TVP 4K, TVP 1, TVP Sport – Sławomir Kwiatkowski, Kamil Kosowski

20:00 – Brazylia – Korea Południowa, TVP 4K, TVP 1, TVP Sport – Dariusz Szpakowski, Sebastian Mila

-----

#mecz #reprezentacja #mundial #pilkanozna #dzienmeczowy
f..... - 05/12/22 #biedarozpiska

Dzień dobry.

Okazało się, że jednak potrafimy ...

źródło: comment_1670227322G5hR6M04dCGGm9AGNIVAoO.jpg

Pobierz

Czy Czesław Michniewicz powinien pozostać na stanowisku do końca eliminacji EURO2024?

  • Tak 7.1% (34)
  • Nie 82.6% (398)
  • Tak, pod warunkiem że zmieni styl gry 10.4% (50)

Oddanych głosów: 482

  • 6
@fxd_: Okazało się, że jednak potrafimy grać w piłkę. W dodatku z zespołem broniącym mistrzostwa świata

Byliśmy w podobnej sytuacji, co Arabia przed meczem z Argentyną: skreśleni przed meczem, co dało nam trochę luzu. A ten mistrz świata to znowu nie jest jakimś geniuszem (TVP) - rok temu dali dupy na Euro 2020. Podsumowując - taki styl gry może sprawdzić się na turniejach (tak grały m.in. drużyny Rosji i Iranu na
@fxd_: a choćby to był nawet bunt piłkarzy, to nawet lepiej.

Przynajmniej gruby pokazał w takim razie że ich słucha, a nie buzzer który miał jedną taktykę laga i elo, albo sousa co mu się #!$%@?ło 3-5-2 i tak musi grać.

To może być jakiś początek na czym można budować.