Wpis z mikrobloga

Trzeba przyznać że osoba odpowiadająca za marketing @orlen_lite wykonuje doskonałą pracę. Od jakiegoś czasu celowo wrzucają "wiadomości" oraz odpowiedzi na kanał nad którym nie mają kontroli, bardzo często odpowiadając prowokacyjnie wiedząc że otworzy to negatywną dyskusję. Doskonale budują bardzo negatywny obraz całej marki. Kompletnie nie rozumiem jaka idea zrodziła się w głowie osoby odpowiedzialnej za ten profil. Były organizowane AMA pod patronatem Orlenu, z każdego coraz bardziej negatywne nastroje w nich były. Domyślam się że osoby zapraszane orlen postawił pod ścianą albo nie byli świadomi jakie nastroje są na wykopie. Zamiast zakończyć ten pomysł postanowiono iść dalej. Ostatnie skończyło się na 9 wykopach i bardzo negatywnym zakończeniu. Oczywiście że gdyby nie wykop to ludzie magicznie nie zapomną o orlenie ale budując zalążki tej nienawiści na na wykopie to @orlen_lite tworzy wspaniałą grupę nowych odbiorców którzy wejdą w ten trend (Wykop to 9,5 mln unikalnych użytkowników miesięcznie wg Google Analytics, styczeń 2022).

https://www.wykop.pl/link/6923853/ama-jan-winkiel-sekretarz-generalny-polskiego-zwiazku-narciarskiego/ - świetne AMA wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#afera #orlen #wykop #bekazpisu #heheszki #aferaorlenowska #obajtek #paliwo
Pobierz d.....s - Trzeba przyznać że osoba odpowiadająca za marketing @orlenlite wykonuje dos...
źródło: comment_1670196338H4H73zH5HhBHDLuBADySAR.jpg
  • 2
@the-Fam: Nie wiem ale kopiując np. kilkanaście razy taką odpowiedź w komentarzach pod jakimś wykopem to przecież oczywiste że takim ruchem wzbudzisz tutaj tylko większą nienawiść niż nie reagując wcale. To że po ostatnim AMA zacznie się taka afera i wydźwięk będzie bardzo negatywny to było oczywiste - każde następne były przejawem coraz większej frustracji i obojętności wobec odbiory. Takich przykładów jest więcej.

Ja mam taką prośbę do osoby która nadzoruje