Wpis z mikrobloga

A więc wojna. Z dniem dzisiejszym wszelkie sprawy i zagadnienia schodzą na plan dalszy. Całe nasze życie publiczne i prywatne przestawiany na specjalne tory. Weszliśmy w okres wojny. Cały wysiłek narodu musi iść w jednym kierunku. Wszyscy jesteśmy żołnierzami. Musimy myśleć tylko o jednym: walka aż do zwycięstwa.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 11
@Niemokrawoda: Wiesz? A nie wygląda. Przewijasz mi się pod każdym wpisem i każdy twój komentarz to skomlenie, nie wiem też czego oczekujesz od tego tagu, to miejsce do trollowania i pisania historyjek o wykręcaniu wora. Oceniam, że jesteś osobą wrażliwą i nie podoba ci się domniemana sytuacja więc może wrzuć na czarną listę ten tag i przestań się nakręcać?
@Niemokrawoda: a potem mamy takie społeczeństwo jakie mamy, bo najlepsi ginęli walcząc o wolność i bezpieczeństwo tych gorszych.... jedyne sensowne rozwiązanie to zmusić WSZYSTKICH do walki, bo wtedy ciężar rozłoży się równomiernie, przeżyją i tacy i tacy, a nie tylko ściek genetyczny
@uirapuru: Nieźle masz #!$%@? w głowie bo ktoś nie chce umierać bo rządy i wielke korporacje sobie wojenkę wymyśliły to od razu „ściek genetyczny " nie wiem czy wiesz ale niektórzy mają cel w życiu jak rodzina rozwój duchowy jakieś ambicje rozwijanie się a nie zaginięcie od rakiety w okopie XD