Wpis z mikrobloga

Czego wy się trzepiecie, kuzyn już 3 razy był na tych ćwiczeniach w przeciągu 5 lat, ogólnie przedszkole, można mieć telefon, mówią ci na pan. Trochę strzelnicy, trochę biegania po lesie, kilka wyjazdów na poligon i takie to szkolenie. Dostaje się normalnie pieniądze za te dni, jak ktoś nie chce wystarczy iść do lekarza, że jesteś chory, normalnie to uwzględniają.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 70
  • Odpowiedz
Still obwarowana np. karami umownymi.


@loczyn: Jak przewiduje kary umowne za siłę wyższą to fajna ta umowa, taka trochę niekorzystna dla "byznesmena" z 300k rocznego przychodu. iech zgadnę, wzorek z sieci bo taki adwokat czy radca to kasę chciał?

No płacą i co, a żołnierz płaci?


@loczyn: Każdy płaci.
  • Odpowiedz
Jak przewiduje kary umowne za siłę wyższą to fajna ta umowa, taka trochę niekorzystna dla "byznesmena" z 300k rocznego przychodu. iech zgadnę, wzorek z sieci bo taki adwokat czy radca to kasę chciał?


@Filipterka25:
Masz tak, freelancerów którzy mają klientów zdobywanych latami, po czymś takim - elo.
Masz ludzi na śmieciówkach czy gównoumowach, po czymś takim - elo.

Wam #!$%@? bananom już od tego siedzenia u starej mózg zlasowało, serio.
  • Odpowiedz
Czego wy się trzepiecie, kuzyn już 3 razy był na tych ćwiczeniach w przeciągu 5 lat, ogólnie przedszkole, można mieć telefon, mówią ci na pan. Trochę strzelnicy, trochę biegania po lesie, kilka wyjazdów na poligon i takie to szkolenie. Dostaje się normalnie pieniądze za te dni, jak ktoś nie chce wystarczy iść do lekarza, że jesteś chory, normalnie to uwzględniają.


@Szakalio: I mi by to w ogóle nie przeszkadzało, gdyby
  • Odpowiedz
Masz tak, freelancerów którzy mają klientów zdobywanych latami, po czymś takim - elo.

Masz ludzi na śmieciówkach czy gównoumowach, po czymś takim - elo.


@loczyn: No tak, państwo powinno być robione pod "przedsiembiorcuf" którzy żyją w wyparciu jacy są zajebiści, a tak naprawdę po prostu nie umieli ogarnąć etatu.

Wam #!$%@? bananom już od tego siedzenia u starej mózg
  • Odpowiedz
Mnie od etatu w budżetówie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@Filipterka25: No to nie dość, że #!$%@? za nasze to jeszcze śmiesz czelność nam mówić co mamy robić, a co nie.
To już trzeba być parszywą gnidą do kwadratu.
  • Odpowiedz
I mi by to w ogóle nie przeszkadzało, gdyby nie to, że kończy się to złożeniem przysięgi wojskowej.


@DIO_: Typie, ta przysięga nic nie zmienia, a pierdel i owszem.

A nawet gdyby zmieniała - wiesz że nie byłyby te przepisy wyryte w kamieniu, tylko w zwykłej ustawie? I ci sejm może w jedną noc znowelizować że "elo każdy chłop jest traktowany jak po przysiędze WON NA FRONT"?
  • Odpowiedz
No to nie dość, że #!$%@? za nasze to jeszcze śmiesz czelność nam mówić co mamy robić, a co nie.


@loczyn: Biorąc pod uwage co robię, to raczej gównoprzedsiębiorstwa żyją i żrą za moją pracę (dotacyjki, ulgi, zwolnionka ze składeczek, fudusiki z unijki) niż ja żyę z podatków freelancerów rzędu 50 zeta rocznie po odliczenia kosztów.
  • Odpowiedz
Biorąc pod uwage co robię, to raczej gównoprzedsiębiorstwa żyją i żrą za moją pracę (dotacyjki, ulgi, zwolnionka ze składeczek, fudusiki z unijki) niż ja żyę z podatków freelancerów rzędu 50 zeta rocznie po odliczenia kosztów.


@Filipterka25: Od zawsze aparat państwowy miał w dupie obywatela, róbcie tak dalej, niech młodzi, ambitni i pracowici wyjadą, reszta chlewu niech zostanie i niech tu gnije, na więcej nie zasługujecie.
  • Odpowiedz
niech młodzi, ambitni i pracowici wyjadą, reszta chlewu niech zostanie i niech tu gnije, na więcej nie zasługujecie.


@loczyn: To już, jedź, szybko zanim przestaniesz być młodym. Pokazać jak się kupuje bilet na samolot, czy sam ogarniesz?
  • Odpowiedz
A nawet gdyby zmieniała - wiesz że nie byłyby te przepisy wyryte w kamieniu, tylko w zwykłej ustawie? I ci sejm może w jedną noc znowelizować że "elo każdy chłop jest traktowany jak po przysiędze WON NA FRONT"?


@Filipterka25: I właśnie dlatego nie chcę przysięgi, bo wiem, że mogą potem coś wymyślić.
Druga sprawa, że jak będzie jakiś kryzys, to mogę mieć okazję mieć obowiązek pomagania przy np wale przeciwpowodziowym,
  • Odpowiedz
To już, jedź, szybko zanim przestaniesz być młodym. Pokazać jak się kupuje bilet na samolot, czy sam ogarniesz?


@Filipterka25: Najlepiej to podaj w którym urzędzie pracujesz
  • Odpowiedz
I właśnie dlatego nie chcę przysięgi, bo wiem, że mogą potem coś wymyślić.


@DIO_: I wymyślą, PiS tydzień w tydzień wymyśla coś by obrzydzić ten kraj
  • Odpowiedz
I właśnie dlatego nie chcę przysięgi, bo wiem, że mogą potem coś wymyślić.


@DIO_: Mogą wymyślać i jak nie masz przysięgi.

Druga sprawa, że jak będzie jakiś kryzys, to mogę mieć okazję mieć obowiązek pomagania przy np wale przeciwpowodziowym, a mi się nie chce nic robić.


@DIO_: No tak, bo kto to widział żeby wykopek poszedł zrobić cokolwiek, przecież on ma animu do obejrzenia i konia do zwalenia.
  • Odpowiedz
No tak, bo kto to widział żeby wykopek poszedł zrobić cokolwiek, przecież on ma animu do obejrzenia i konia do zwalenia.


@Filipterka25: Robię tylko dla siebie. Społeczeństwo mam gdzieś. Pamiętaj o tym.
  • Odpowiedz
Rozmiar fiuta, długość buta też?

Urząd ds. wysyłania wypoków w okopy.


@Filipterka25: Oj no woja się nie boisz, #!$%@?ś nie jesteś to nie będzie problemu jak podasz gdzie pracujesz, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Oj no woja się nie boisz, #!$%@?ś nie jesteś to nie będzie problemu jak podasz gdzie pracujesz, prawda?


@loczyn: No przecież podałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Społeczeństwo mam gdzieś. Pamiętaj o tym.


@DIO_: Społeczeństwo też ma ciebie gdzieś, i jak trzeba to pan żandarm doprowadzi do punktu zbiórki.
  • Odpowiedz
Społeczeństwo też ma ciebie gdzieś, i jak trzeba to pan żandarm doprowadzi do punktu zbiórki.


@Filipterka25: No i dobrze, ale i tak nie złożę przysięgi. Mogą mnie pocałować w dupę. Mój handel jest ważniejszy, niż widzimisię polityków.
  • Odpowiedz
No i dobrze, ale i tak nie złożę przysięgi


@DIO_: Złożysz, nei takie "ja siem nie zgadzam" robili co prawo od nich wymagało.

Bez urazy, ale nie masz jaj na dobrowolne pójście do pierdla. Jakby przyszło co do czego zrobiłbyś jak ustawa kazała, a potem dorobił racjonalizację.
  • Odpowiedz